Domáci recept na bielenie zubov??

car_olinaSS

Llnzzda najlepsie je vyskusat si na sebe, co ti pomoze, co zmeni farbu k lepsiemu...

Mne sedi bielenie Day Night, pouzivam ho denne a velmi sa tesim z toho, ze mam belsie zuby a najma, ze to nema nejaky vplyv na citlivost zubov, ze mi to neskodi. Klaudusinka nemala, ale niektore maju, to neraz som sa o tom aj ja sama presvedcila, ale tieto, co pouzivam teraz tie nemaju, ta chut je prijemna...

pwood018

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

klaudusinka

- demza myslím, že žiadna pasta by nemala mať pachuť, predsa len pastu používame preto aby sme mali pekný úsmev a taktiež aby sme mali svieži dych -

zlatusa

Petra kokosový olej v tejto podobe je ako detox ústnej dutiny. A čo sa týka tej chuti, tak vôbec nie. Pri dennej paste je cítiť ten kokosový olej, ale aj takú príjemnú mentolovú chuť, takže pachuť ti neostane, práve naopak, taký dobrý pocit; príjemná chuť v ústach ;)

demza

Danielka dlho som si ani ja neuvedomovala to, že takéto prírodné veci môžu mať zmysel, že môžu pomôcť. Som to dlho podceňovala ako asi aj kopa iných ľudí a teraz sa trochen za to hanbím. Petra prečo by mala byť nejaká pachuť? Ty máš pocit, že kokosový olej nemá dobrú chuť?

petra_peta

Zlatusa pekný deň. Ozaj je pravda, že kokosový olej môže mať dobrý vplyv na zuby? Veľa som o ňom počula, ale toto ešte nie.
A to je len kokosový olej? Alebo to má aj nejakú mentolovú chuť? Vieš zaujíma ma či nejaká pachuť neostane potom v ústach

adikee

Hej? Tak dobre, ďakujem za info. Pretože u môjho zubára som už nejaký čas nebola, asi takto pred rokom naposledy a chystám sa akurát tak na preventívku, tak či sa mám na to pýtať, informovať sa u neho či je to vhodné alebo či nemusím. Zaujímalo ma ako ste to vy riešili :)

zlatusa

Adikee nevidím ani ja na to dôvod. Stačí, keď si pozrieš, čo Day Night obsahuje a pochopíš, že je to prírodné zloženie. Že neobsahuje nič také čo by mohlo nejako uškodiť. Predsa len tie pasty obsahujú aktívne čierne uhlie a kokosový olej, čo je pre zuby dobré, čo im urobí fajn, neuškodí :)