Domáci recept na bielenie zubov??

demza

Danielka dlho som si ani ja neuvedomovala to, že takéto prírodné veci môžu mať zmysel, že môžu pomôcť. Som to dlho podceňovala ako asi aj kopa iných ľudí a teraz sa trochen za to hanbím. Petra prečo by mala byť nejaká pachuť? Ty máš pocit, že kokosový olej nemá dobrú chuť?

petra_peta

Zlatusa pekný deň. Ozaj je pravda, že kokosový olej môže mať dobrý vplyv na zuby? Veľa som o ňom počula, ale toto ešte nie.
A to je len kokosový olej? Alebo to má aj nejakú mentolovú chuť? Vieš zaujíma ma či nejaká pachuť neostane potom v ústach

adikee

Hej? Tak dobre, ďakujem za info. Pretože u môjho zubára som už nejaký čas nebola, asi takto pred rokom naposledy a chystám sa akurát tak na preventívku, tak či sa mám na to pýtať, informovať sa u neho či je to vhodné alebo či nemusím. Zaujímalo ma ako ste to vy riešili :)

zlatusa

Adikee nevidím ani ja na to dôvod. Stačí, keď si pozrieš, čo Day Night obsahuje a pochopíš, že je to prírodné zloženie. Že neobsahuje nič také čo by mohlo nejako uškodiť. Predsa len tie pasty obsahujú aktívne čierne uhlie a kokosový olej, čo je pre zuby dobré, čo im urobí fajn, neuškodí :)

sibierina

adikee nie nie, ved je to prirodne bielenie, tak nemusis, to nie je nejaka chemia ktora by ti mohla uskodit nejako :)

klaudusinka

- ruufinka nie nič iné som jej nekupovala, len ešte som jej kyticu bola vziať, lebo to viem, že má rada a tešila sa z tohto, takže sme mali takú spoločnú radosť, ja z toho, že som sa jej trafila do vkusu a ona, že som prišla a že som jej zrovna takýto darček doniesla, takže za mňa fajn :) mydia treba sledovať, oplatí sa to často :) -

mydia

klaudusinka to si jak toto spozorovala?? ja keď mám všetko čo potrebujem, tak nejako ani nepozerám či náhodou nie sú nejaké ponuky výhodné, nejaké akcie, no asi by som to mala celé prehodnotiť :D :D

ruufinka

Aj taká zľava poteší.
Hádam sa kamarátka takémuto darčeku poteší, k tomu si jej ešte niečo kupovala, či ešte nie??