Domáci recept na bielenie zubov??

Ninuliatko

Nielen aktivne cierne uhlie, ale super je aj kefka s led svetlom, ja som si uz aj hlavicu musela menit, co uz bola roztrapkana, co si umyvam poctivo zuby a to niekolkokrat denne :D
Som akurat dnes pozerala eshop a este plati na nom 20% zlava so zlavovym kodom, co je velmi vyhodne :)

car_olinaSS

Neda neda. Najma ja mam dve pasty z toho bielenia, co som pisala a tie mi vydrzia dlhsiu dobu. Nemusim si kupovat kazdu chvilku, predsa len su to dve pasty, jedna rano jedna vecer a to je v pohode....

Vies co aj mne tieto pasty chutia. Ale vyjedat ich nechodim, ale su fajn aj chutovo, nie ako niektore pasty. Lebo niektore su take nechutne, ale toto je v pohode toto mi sedi. Lavila na belost zubov ma vplyv hlavne aktivne cierne uhlie, ktore obsahuje vecerna pasta...

vcelka

žiadna pasta sa nedá minúť za týždeň nie?
aj keď si pamätám, že ako deti sme chodili do kúpeľne vyjedávať sladké detskú pastu, ale tak tie časy sú už dávno preč :D

klaudusinka

- lavila kokosový olej detoxikuje ústa a aktívne uhlie podporuje bieliaci efekt, ono to jedno s druhým súvisí :) máš dve pasty, jednu používaš ráno a jednu večer, takže za týždeň ich neminieš, to sa báť vôbec nemusíš -

lavila

..kokosovy olej aby mal vplyv na belost zubov? Hm, o tom som nepocula, ze by to mohlo pomoct, ze by to mohlo mat zmysel. Ako dlho vam vydrzi take bielenie? Aby som si to vedela preratat, ze na mesiac kolko by ma to vyslo?

car_olinaSS

Llnzzda najlepsie je vyskusat si na sebe, co ti pomoze, co zmeni farbu k lepsiemu...

Mne sedi bielenie Day Night, pouzivam ho denne a velmi sa tesim z toho, ze mam belsie zuby a najma, ze to nema nejaky vplyv na citlivost zubov, ze mi to neskodi. Klaudusinka nemala, ale niektore maju, to neraz som sa o tom aj ja sama presvedcila, ale tieto, co pouzivam teraz tie nemaju, ta chut je prijemna...

pwood018

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

klaudusinka

- demza myslím, že žiadna pasta by nemala mať pachuť, predsa len pastu používame preto aby sme mali pekný úsmev a taktiež aby sme mali svieži dych -

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
Investujte do svojho zdravia

UZEMĚNÍ - zdraví prospěšný objev všech dob. NAČERPEJTE ENERIGII A SÍLU ZEMĚ.