Domáci recept na bielenie zubov??

Ninuliatko

Janulienocka tak je to normalne, ked si clovek umyva zuby minimalne dvakrat denne.
Nerozumiem, ked niekto si v obchode len take tie male pasty kupuje napriklad, to je pre mna nejako nepochopitelne. Lebo my tiez mame taku spotrebu, ale Day Night som kupila aj drahemu, nech pouzivame rovnake pasty, nech nemusim zvlast este nieco ine kupovat, len kefky mame oznacene pismenkami aby sme vedeli, ze ktora je koho. Ale tesi ma, ze aj drahy vidi zmenu, ze aj on ma uz belsie zuby a tiez nestazuje sa chut past, co ma tesi, lebo casto na kadeco frfle :D :D

janulienocka2

Ninuliatko aj ja už aj hlavicu a už aj pasty som si musela kupovať, lebo som minula, ešteže sú dve, že sa nemíňajú tak rýchlo ako keď som bežne kupovala jednu klasickú :D Toto mám aspoň o kúsok dlhšie, že to vydrží :D

Ninuliatko

Tiez som nahodou na to narazila, ale prijemna zlava to je takto si myslim, ale aj bez zlavy je to dobra cena, lebo presne ako pises, ked ides k zubarovi tak to su uz ine palky. A ked to kazdy rok treba opakovat tak to si na to clovek musi aj prasiatko zriadit kde si bude hadzat aby nasetril :D

alenkalienka

Ninuliatko keby som bola vedela, tak to využijem. Je to asi štyri mesiace dozadu, čo som si set objednala a čo ho používam a teda dobréé :D
Zuby mám výrazne belšie a je ozaj rozdiel dať 31€ a vidieť výsledky a dať minimálne dve stovky niekde u zubára. Ja sa tak z toho teším :D :D

Ninuliatko

Nielen aktivne cierne uhlie, ale super je aj kefka s led svetlom, ja som si uz aj hlavicu musela menit, co uz bola roztrapkana, co si umyvam poctivo zuby a to niekolkokrat denne :D
Som akurat dnes pozerala eshop a este plati na nom 20% zlava so zlavovym kodom, co je velmi vyhodne :)

car_olinaSS

Neda neda. Najma ja mam dve pasty z toho bielenia, co som pisala a tie mi vydrzia dlhsiu dobu. Nemusim si kupovat kazdu chvilku, predsa len su to dve pasty, jedna rano jedna vecer a to je v pohode....

Vies co aj mne tieto pasty chutia. Ale vyjedat ich nechodim, ale su fajn aj chutovo, nie ako niektore pasty. Lebo niektore su take nechutne, ale toto je v pohode toto mi sedi. Lavila na belost zubov ma vplyv hlavne aktivne cierne uhlie, ktore obsahuje vecerna pasta...

vcelka

žiadna pasta sa nedá minúť za týždeň nie?
aj keď si pamätám, že ako deti sme chodili do kúpeľne vyjedávať sladké detskú pastu, ale tak tie časy sú už dávno preč :D

klaudusinka

- lavila kokosový olej detoxikuje ústa a aktívne uhlie podporuje bieliaci efekt, ono to jedno s druhým súvisí :) máš dve pasty, jednu používaš ráno a jednu večer, takže za týždeň ich neminieš, to sa báť vôbec nemusíš -

lavila

..kokosovy olej aby mal vplyv na belost zubov? Hm, o tom som nepocula, ze by to mohlo pomoct, ze by to mohlo mat zmysel. Ako dlho vam vydrzi take bielenie? Aby som si to vedela preratat, ze na mesiac kolko by ma to vyslo?