Domáci recept na bielenie zubov??

vcelka

to fakt je v balení aj totok? to by mi nenapadlo, lebo veď koľko vecí som si už kupovala a teda, že na baterky a ešte ani raz sa mi nestalo, že by bola v balení, takže to bola tvoja záchrana?? :)

syllona

Mydia už som to vyriešila. Našla som si na nete, kde sa toto bielenie o ktorom si písala dá objednať a som si ho objednala. Nechcela som už dlhšie čakať a otáľať. Už ho mám aj doma aj používam. Najskôr síce keď mi to prišlo tak panika, reku nemám doma baterky, že to hneď neskúsim, ale našťastie v balení bola aj batéria, takže ma to potešilo veľmi :)

mydia

ninuliatko áno, akože takto na pohľad by som povedala, že tá kefka zo sady Day Night vyzerá jak normálna, klasická, ale nie je a to je podstatné, dokáže oveľa lepšie vyčistiť zuby a hlavne má aj led svetlo, ale o tom som ti už písala, že to je tiež jej výhodou ;)

oldere

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

danielka216

klasickou kefkou sa nedaju dokonale zuby vycistit. Kedysi som si myslela, ze ano, no viackrat som sa s mojou zubarkou o tom rozpravala a od nej som sa dozvedela, ze vlastne s tou klasikou kefkou ty sa nedostanes vsade, kde potrebujes!

Ninuliatko

Jaj cize ona je vibracna, preto je to ine. To som nevedela. Myslela som, ze to je na styl klasickej kefky, nevedela som si predstavit v com je ina. Ale tak asi to ma nieco do seba, ked o tom pises.

mydia

zoe no a práve toto neni najlepšie riešenie by som povedala, netreba takto kadečo skúšať, lebo človek si tým môže viac uškodiť jak pomôcť :/