Domáci recept na bielenie zubov??

mydia

balance týmto tvrdeniam tohto typu proste neverím, podľa mňa to tiež má istý vplyv :) ja som z môjho jedálnička kávu a napríklad červené víno úplne vyradila, keď som sa začala zaujímať viac o bielenie zubov a myslím, že som spravila dobre, ale to je už o inom :) ja som pred nejakým časom začala používať na bielenie set Day Night, ktorý obsahuje dve zubné pasty a jednu led bieliacu kefku a nemenila by som :) tie výsledky sú viditeľné a to ma teší :)

balance

co robi kava zubom? urcite nic
"Traduje sa tiež, že pitie kávy súvisí so žltnutím zubov a tvorbou zubného plaku. Odborné štúdie, ako upozorňuje Inštitút kávy, to ale nepotvrdili. Talianski vedci z anconskej univerzity zistili dokonca opak. Pri laboratórnych testoch narazili na látku, ktorá zabraňuje šíreniu baktérií napádajúcich zuby a spôsobujúcich ich kazivosť."

syllona

Ahojte!
Ďakujem vám za rady. Kde teda začať? Ako nájsť niečo, čo mi nebude škodiť a bude ako ste písali na prírodnej báze? Keď to bude prírodné prinesie mi to ozaj dáke výsledky??

zadorka

..tak na bielenie zubov jestvuje toho uz kopa..vela past..vela roznych bieliacich fixiek a neviem coho vsetkeho..len podstatne je pozerat sa na zlozenie..ci to bielenie ma zmysel..ci nejako nebude tvojim zubom skodit a podobne veci..to, ze si si od kavy odvykla to je fajn..v tom ta podporujem..:):) podla mna je fajn, ked je to bielenie zalozene na prirodnej baze..aby to ako som uz aj vyssie pisala zubom neskodilo..:)

Ananaska

Ja chodim na dentalnu hygienu, po nej mam zuby troška belšie, sťažovala som sa hygieničke na to, že mam žlte zuby a ona mi povedala, že tak by som ich mohla nazvať vtedy, keby som sa o ne nestarala, ide o to, že prirodzeba farba mojej skloviny je jemne žlta a jediny spôsob ako to zmenim je bielenie, do buducna si to mam premysliet a ak by som sa tak rozhodla, bude ma to stat okolo 400 eur s tym, že by sa bielili len zvonka.. no neskutočne ma potešila :(
Skušala som rataňovu pastu Weleda, trošku pomohla, no biele niesu... rozmyšlala som aj nad kokosovým olejom, no neviem... mate skusenosti s čierbou pastou od Curaproxu .????

vcelka

tak samé sa to nezlepší a tiež nemám len tak hocičo skúšať. tak akože poviem ti, že som z toho trošku jeleň. čo mám teda urobiť aby som tie zuby mala biele? na ten život, na rána bez kávy som si už zvykla, čiže to problém nebude, ale čo ďalej?

zadorka

..to, ze prestanes pit kavu nebude uz mat na to vplyv..same od seba ti tie zubky proste nevyblednu..nebudu belsie..to si musis uvedomit..fajn je vysadit kavu..ked robit nieco pre to aby bol tvoj usmev krajsi..len zase netreba kadeco len tak bezhlavo skusat..