Domáci recept na bielenie zubov??

Ninuliatko

Bronicka to ano, mna najma cena prekvapila, pretoze ked si vezmem, co som si zistovala, ze co stoji bielenie u zubara, tak to ma akoze dost zaskocilo a teda prijemne ani nahodou :-/

bronicka

..klaudusinka ano mne to tiez tak pripadalo..ale chcela som vediet, ze ako je to ozaj..ked ona s tym ma skusenost..ale tak nebudem zbytocne panikarit pri niecom, pri com to nie je vobec potrebne..skor by som sa mala tesit, ze takato moznost vlastne jestvuje..:)

mydia

nevidím po pravde na to dôvod prečo by som mala prestať Day Night používať, prečo by som si mala dávať nejakú pauzičku :) predsa len je to naturálne bielenie, takže úplne v pohodke môžeš aj stále používať :)

bereka

mydia v tomto sa ti necudujem, ze viacej sa usmievas:) myslim, ze je to uplne prirodzena reakcia, ked si uvedomujes, ze mas krasny biely usmev:) ked vies, ze moze zaujat:):)

mydia

nikma po akej dobe? už po pár týždňoch pravidelného používania :)
mne sa to veľmi páči, že som videla postupne to zlepšenie, to ako zuby beleli :)
že stále boli krajšie a krajšie a tým pádom sa to prejavuje aj na mne, viac sa usmievam :)

janulienocka2

Biatlonistka jasné, ja chápem ako si to myslela aj všetko :) Mne len keď som sa proste nad tým logicky zamyslela, tak mi to nešlo do hlavy, že načo, prečo. Chápeš. Zbytočne si s tým hlávku podľa mňa trápiš :)

klaudusinka

- bronicka myslím, že to by bol nezmysel, keby sa niečo také mohlo stať, to potom by to prírodné zloženie pást nemalo nejaký význam, nemyslíš? -

Textová Inzercia

Doktorpro
DoktorPRO

Komplexné proktologické vyšetrenie v decembri za 35 EUR! Darujeme až do 100 eur na liečbu proktologických chorôb! Dbáme na našich pacientov.

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.