Domáci recept na bielenie zubov??

jarica21

Mydia ani ja nie. Mám kamošku, čo chodila tak isté obdobie a teda pekné peniaze do toho išli.
Ono sa to nezdá, ale sa to nazbiera, najmä keď viackrát to chce človek absolvovať.

mydia

to je pravda, minimálne 5krát toľko ako toto bielenie, čo ja používam a aj to som ešte povedala málo si myslím :/
tie ceny sú dosť vysoké a to si nemôže len tak bárskto dovoliť :/ ja by som vlastne toľko za to asi ani nedala :D

Ninuliatko

Bronicka to ano, mna najma cena prekvapila, pretoze ked si vezmem, co som si zistovala, ze co stoji bielenie u zubara, tak to ma akoze dost zaskocilo a teda prijemne ani nahodou :-/

bronicka

..klaudusinka ano mne to tiez tak pripadalo..ale chcela som vediet, ze ako je to ozaj..ked ona s tym ma skusenost..ale tak nebudem zbytocne panikarit pri niecom, pri com to nie je vobec potrebne..skor by som sa mala tesit, ze takato moznost vlastne jestvuje..:)

mydia

nevidím po pravde na to dôvod prečo by som mala prestať Day Night používať, prečo by som si mala dávať nejakú pauzičku :) predsa len je to naturálne bielenie, takže úplne v pohodke môžeš aj stále používať :)

bereka

mydia v tomto sa ti necudujem, ze viacej sa usmievas:) myslim, ze je to uplne prirodzena reakcia, ked si uvedomujes, ze mas krasny biely usmev:) ked vies, ze moze zaujat:):)

mydia

nikma po akej dobe? už po pár týždňoch pravidelného používania :)
mne sa to veľmi páči, že som videla postupne to zlepšenie, to ako zuby beleli :)
že stále boli krajšie a krajšie a tým pádom sa to prejavuje aj na mne, viac sa usmievam :)