Domáci recept na bielenie zubov??

zadorka

..k comu to je?..vdaka tomu vibrovaniu tie jemne stetinky kmitaju a tym padom lepsie zuby vycistia..lepsie akoby si to ty zvladla obycajskou kefkou..

zlatusa

To, že je super máš pravdu, síce ja ju ešte nepoužívam dlho, ale som rada, že som ju dostala :)
Málokedy si drahý všíma, čo chcem, že by ma vypočul v tomto smere, ale teraz to padlo na úrodnú pôdu :D

zadorka

..je to kefka, ktora aj vibruje a taktiez svieti, ma LED svetlo..cize preto je potrebna ta bateria..to, ze kefka vibruje je velmi efektivne pri cisteni zubov..a taktiez tie stetinky su jemne, takze nedrazdia, len cistia..co je super..

swistica

Aj kamen je prirodny a uskodi, ked nim niekto dostane do hlavy :-)
Ked je nieco prirodne, neznamena to, ze to nemoze skodit. Treba si davat na pozor na abrazivne zlozky obrusujuce sklovinu a na zlozky vysusujuce zub.

mydia

prečo by to mal byť problém, keď to je bielenie na prírodnom základe alebo jak by som to napísala??
to nemá jak uškodiť, to môže len pomôcť, keď budeš pravidelne používať tak uvidíš zmeny k lepšiemu :) myslím tým aj vizuálne :P

zlatusa

Tiež to mám tú kefku, dostala som ju od drahého, lebo som pišťala, že kamoška ju má, že aj ja by som to chcela vyskúšať, tak mi ju kúpil a dal na meninky. A len som ju normálne zapla a išla, baterka už bola vo vnútri takto :)

ruufinka

Vcelka keď zrejme veľmi záleží aj od toho, čo si kúpiš. Ale je pravda, že málokde je niečo takéto súčasťou balenia. Aj keď osobne musím povedať, že mňa by to potešilo, keby aj baterka k tomu bola ;)