Domáci recept na bielenie zubov??

janulienocka2

Biatlonistka jasné, ja chápem ako si to myslela aj všetko :) Mne len keď som sa proste nad tým logicky zamyslela, tak mi to nešlo do hlavy, že načo, prečo. Chápeš. Zbytočne si s tým hlávku podľa mňa trápiš :)

klaudusinka

- bronicka myslím, že to by bol nezmysel, keby sa niečo také mohlo stať, to potom by to prírodné zloženie pást nemalo nejaký význam, nemyslíš? -

biatlonistka7

Janulienočka toto ja netuším, neviem, preto som sa opýtala, že ako to je. Aby som vedela čo má a čo nemá zmysel. Nevedela som, že či teda je dôležitejšia kefka alebo skôr pasty alebo to treba kombinovať toto mne celé nejako ušlo som to nepochopila, preto som sa pýtala :)

bronicka

..mydia to svetlo na tej kefke pri dlhodobom pouzivani nemoze nejako poskodit zub?..nemoze to celkovo nase zuby nejako napriklad oslabit?..

mydia

zadorka neviem, ja mám dobrú skúsenosť s bielením Day Night, akože predtým som kadečo vyskúšala, ale výsledky sa nedostavili žiadne a odkedy používam toto, túto sadu, tak tie výsledky sú evidentné, viditeľné na pohľad, že proste s kým sa stretnem, kto ma dlhšie nevidel, tak sa ma pýta, že čo robím so zubami aké ich mám pekné :)

zadorka

..kotika o tomto co si pisala..o tom nemam ziadne znalosti..este som o tom nepocula..tebe to aj pomaha?..ze vidis nejake tie zmeny?..lebo mne sa zatial osvedcilo to o com som pisala..aj ta kefka, co vibruje..a najviac mi vyhovuje to, ze je to na prirodnej baze..:)

Kotika

domace nepouživam, al ekupujem si čiernu zubnu pastu so zlatymi mikro perličkami a je naozaj skvela. Občas použijem i bieliaci zubny puder.

sibierina

mydia dakujem ti, ze si mi napisala :) ked pises o tych zmenach vzhladovych tak tie si spozorovala asi po akej dobe? nevidela som, ze by si to tu niekde pisala :)

janulienocka2

Biatlonistka teoreticky môžeš používať akúkoľvek, ale k čomu by to bolo? Ja čo som čítala, tak ide o celú sadu, kde sú aj pasty a tie sú prírodné, na prírodnom základe, čo je veľkou výhodou oproti mnohým iným pastám ;)

biatlonistka7

Nečítala som všetko, ale vidím, že sa bavíte o kefke, to stačí si takúto kúpiť a používať akúkoľvek pastu? Kedy myslím že v akom časovom intervale ste spozorovali zmeny k lepšiemu?
Že ten odtieň zubov bol belší??