Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?

Príspevok v téme: Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?
Alexxka

Prosím poraďte mi niekto lebo ja už fakt nevládzem... Na gymnáziu som teraz prváčka a mám problém s jedným spolužiakom. Začalo to už po pár týždňoch na strednej. Začal sa usmievať na mňa a robil také veci, aby som sa zasmiala a aby som si ho všimla. Ale nerozprávala som sa s ním veľmi keďže ja som aj trochu tichší typ. No ale asi už dve týždne to je úpne inak. Asi každý deň má sprostú narážku na mňa, napr. že smrdím... ale stále keď idem okolo stíchne a pozerá sa na mňa... Alebo proste sa otočí i cez prestávku a sem-tam kukne namňa. A ja sa robím, že ho nevidím. K nikomu z triedy nemá také narážky, iba ku mne... ja už to proste neviem čo si o tom mám myslieť, a keď počujem ako to hovorí, tak vždy chce aby som to počula... ale žiadne nadávky ako napr. pi*a alebo "sprostá" na moju adresu nehovorí ( lebo niektorým dievčatám z triedy tak povie ).Aj pred týždňom povedal spolužiačke nech nejde okolo mňa, lebo tam je smrad. Ľudia, čo by ste vy urobili na mojom mieste ? Mám sa robiť že nič nepočujem a mám odvrátiť furt zrak ? Ja sa mu snažím aj vyhýbať a nerozprávam sa s ním vlaste skoro vôbec ,ale mám pocit, že tým vyhýbaním je to ešte horšie. A on je v triede najukecanejší zo všetkým a totálny extrovert je proste. Už ma fakt s prepáčením " serie" s týmto. Skúste sa vžiť do mojej koži ? Čo by ste robili ? A teraz to v posledných dňoch hovorí každý deň viac a viac

Alexxka

A keď aj spolužiaci povedia, že dobre šak už si hovoril že smrdí už buď ticho tak on stále pokračuje proste...

Alexxka

@ILLIA s triednou učiteľkou to zatiaľ nechcem riešiť... Ale on sa zo začiatku správal, ako keby som sa mu páčila a ja som sa tak tiež správala ... proste také obojstranné úsmevy a pohľady. A teraz zrazu presný opak. Asi to teraz chce nejako "zakryť" týmto správaním. A stále na mňa pozerá keď ja naňho nepozerám. A podľa mňa kebyže som aj naozaj smrdela tak na mňa tak nezazerá nie ? Či myslíte, že pozerá iba preto namňa, že smrdím ? A ináč dnes mal zase rovnaké narážky, ...proste niečo za tým bude ľudia... lebo vkuse rieši iba mňa...a teraz posledné dni, iba mňa rieši a vkuse hovorí že smrdím, proste nič iné len toto. Nechápem, o čo mu ide. A mne sa aj páči ale týmto správaním ho neviem pochopiť.

TutanchámonxD

Je to totálny debilko, ktorý sa nevie chovať k dievčatám. Podľa toho čo píšeš je to úbožiak, ktorému asi ešte nikto nikdy nepovedal, aby držal papuľu a mal sa správať tak, ako sa na dospievajúceho človek patrí. Treba mu asi dohovoriť mám taký pocit.

ILLIA

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že to súvisí s vekom, ale ide asi o veľmi nevyrovnanú osobnosť, ktorá nedospeje nikdy. Takýto človek vystupuje navonok ako suverén, ale vnútri má komplexy. Ako obeť si dotyčný vždy vyberie niekoho tichého, z koho si môže uťahovať a tým si tie svoje komplexy liečiť. Tu nejde a také zdravé doberanie medzi chlapcom a dievčaťom, kedy by sa chlapcovi dievča páčilo a snažil by na seba upozorniť - v tom prípade by jeho poznámky určite neboli o tom, že smrdíš a podobne. Ak máš v triede nejaké kamarátky alebo kamarátov, mali by sa ťa zastať. Ignoruj ho, prípadne skús mu povedať nejakú ironickú poznámku. V žiadnom prípade mu nedaj najavo, že
ťa jeho poznámky trápia. Ak by to nepomohlo, pohovor si o tom s triednou učiteľkou alebo s rodičmi. On sa v škole takto nesmie správať.

Zbytocnooost

Ja ti rozumiem tiez som bola tichý typ. No zase odtial potial. Musis si otvorit usta. Najmenej povedat mu to co radí uzivatel podomnou. Pretoze takito ludia sa nezastavia. Sú ako rakovina, ked nebudes nic robit, rozšíri sa a bude vediet že si moze dovolit viac.
A fakt nechapem čo takyto idiot robí na gympli

skus_toto

Ahoj,
Nabudúce ho skús odbiť nejakou sarkastickou poznámkou ako napríklad: ´´Keby som sa chcela zabiť, tak skočím z úrovne tvojho ega na úroveň tvojho IQ.´´, ´´Prosím ťa, prestaň už rozprávať, znížiš IQ všetkým na okolo.´´, ´´Povedz mi, čo a ako sa ti to stalo, lebo takýto hlúpi ľudia sa nerodia.´´ alebo ´´Jediná vec, ktorá sa ti v živote darí, je vypĺňať prázdny priestor.´´A napíš ako si dopadla ;)

nicollette12

Jooj tak chlapec este nedozrel na to, aby prejavoval svoju naklonnost k tebe inak ako takymto detskym podpichovanim, asi videl ze to nema zmysel sa na teba usmievat, ze tak asi tvoju pozornost neuputa, tak zacal klasickym detskym podpichovanim a urazkami, aby sa mu podarilo uputat tvoju pozornost ... nic si z toho nerob, pockaj kym dozreje a dojde normalne za tebou ak ma o teba zaujem a pacis sa mu, zatial ho iba ignoruj nech sa vyburi a potom ho to prejde a pochopi ze takymto chovanim nikam nezajde... skus to zobrat ako srandu a zasmej sa na tom, aby videl ze ta to vobec nestve a ze si vies urobit z toho aj ty srandu, teda neber to tak osobne... ked tak aj ty ho podpichni a ked bude vidiet ze tato cesta je zla, tak sa unormalni :)