Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?

Príspevok v téme: Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?
Alexxka

Prosím poraďte mi niekto lebo ja už fakt nevládzem... Na gymnáziu som teraz prváčka a mám problém s jedným spolužiakom. Začalo to už po pár týždňoch na strednej. Začal sa usmievať na mňa a robil také veci, aby som sa zasmiala a aby som si ho všimla. Ale nerozprávala som sa s ním veľmi keďže ja som aj trochu tichší typ. No ale asi už dve týždne to je úpne inak. Asi každý deň má sprostú narážku na mňa, napr. že smrdím... ale stále keď idem okolo stíchne a pozerá sa na mňa... Alebo proste sa otočí i cez prestávku a sem-tam kukne namňa. A ja sa robím, že ho nevidím. K nikomu z triedy nemá také narážky, iba ku mne... ja už to proste neviem čo si o tom mám myslieť, a keď počujem ako to hovorí, tak vždy chce aby som to počula... ale žiadne nadávky ako napr. pi*a alebo "sprostá" na moju adresu nehovorí ( lebo niektorým dievčatám z triedy tak povie ).Aj pred týždňom povedal spolužiačke nech nejde okolo mňa, lebo tam je smrad. Ľudia, čo by ste vy urobili na mojom mieste ? Mám sa robiť že nič nepočujem a mám odvrátiť furt zrak ? Ja sa mu snažím aj vyhýbať a nerozprávam sa s ním vlaste skoro vôbec ,ale mám pocit, že tým vyhýbaním je to ešte horšie. A on je v triede najukecanejší zo všetkým a totálny extrovert je proste. Už ma fakt s prepáčením " serie" s týmto. Skúste sa vžiť do mojej koži ? Čo by ste robili ? A teraz to v posledných dňoch hovorí každý deň viac a viac

Alexxka

@Cliattsi prestúpiť asi nie, keďže som s tou školou spokojná. A iné gymnázium je v inom meste. @Aliss to kebyže mu toto poviem, tak asi umrem od smiechu pred ním, lebo si viem predstaviť, ako by sa zatváril :)

Aliss

Je "buchnutý" do teba :) A kedze si sa hned nechytila a nereagovala (zrejme aj kvoli povahe), tak sa zacal spravat takto. Lebo je este nevyzrety a nema dostatocne skusenosti a odzite, aby reagoval inak :) Na tvojom mieste by som ho slusne medzi 4 ocami poprosila, aby prestal so sprostymi urazkami. A ak by to nepomohlo, na kazdu jeho hlupu vetu odpovedz - to je pravda, na to ze sa sprchujem asi ozaj smrdim, alebo zeby to islo od teba :D Vies, ak je ozaj zamilovany, tvoj nadhlad a vyrovnanie, bude pre neho taka supa do hlavy, ze ho to coskoro prestane bavit. Takyto ludia sa "vyzivuju" na slabsich. Lebo vidia, ze mozu. Vyskusaj moju radu a uvidis, ze stichne coskoro.

Cliattsi

tak držím palce. Díky :)
Ak sa t nepodarí v tomto šk. roku zmeniť, tak bude tu ešte jedna možnosť, ale tá sa dá zrealizovať až v septembri.

Omen

Nič proti tebe nemá! Prečo práve ty? : ) Hádaj na trikrát! Do teba, do teba, do teba, zaľúbil sa chlapec...
Robí všetko preto, aby ťa zaujal, aby si začala na neho reagovať, aby sa ti dostal do hlavy, do srdca. ; )

Alexxka

@Buki, tak žeby ma nenávidel, tak to si nemyslím, ja som mu nič neurobila...uvidíme ešte... Ja tu napíšem po čase, že ako to dopadlo (keď to nejako dopadne) :D

Buki

Tazko povedat. Ja som bol tiez tychy a utiahnuty. V prvom rocniku si chlapci vecsinou dovoluju co najviac a roztahuju ramena aby si vytycili hranice. Ako chlapec o dievcatach vela povedat neviem ale z mojej skusenosti sa zo zaciatku pokusali vychadzat a na konci v 4tom rocniku sa to vyhrocovalo, zatial co chlapci sa na konci snazili spolu vychadzat. A z komentov je dost tazke povedat o co ide. Ino je dost pravdepodobne ze sa mu velmy pacis alebo ta nenavidi. Ale to ti nik nepovie pretoze z pisania vas nik nepozna a kto vas pozna tak nema skusenosti.

Alexxka

Ľudia (či už @sikanovana, @Cliattsi a iní...)
mne je vás úprimne veľmi veľmi ľúto, čím ste si prešli...toto si nikto nezaslúži... ja som síce tiež tichšia, ale nie až extrémne tichá... ale proste z toho všetkého, čo som si prečítala o vás ale aj o iných na tomto fóre tak vidím, že ľudia sú vážne "sviňe" s prepáčením. A treba si vždy otvoriť ústa (čo ja nerobím vždy, ale pokusím sa)
Cliattsi, veľmi sa mi na tebe páči, ako tu proste pomáhaš ľuďom, a musím povedať, že to čo si tu písal, mi otvorilo oči. Nedovolím, ani by niekto ubližoval... Ja aby som mala mať pokazený život iba kvôli nejakým sprostým ľuďom ? To nikdy nedovolím. Keď čítam, aké máš z toho následky a trápenie doteraz, tak mi je do plaču. Ja ďakujem Bohu, že po psychickej stránke som celkom silná.