Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?

Príspevok v téme: Čo má proti mne ? Prečo práve ja ?
Alexxka

Prosím poraďte mi niekto lebo ja už fakt nevládzem... Na gymnáziu som teraz prváčka a mám problém s jedným spolužiakom. Začalo to už po pár týždňoch na strednej. Začal sa usmievať na mňa a robil také veci, aby som sa zasmiala a aby som si ho všimla. Ale nerozprávala som sa s ním veľmi keďže ja som aj trochu tichší typ. No ale asi už dve týždne to je úpne inak. Asi každý deň má sprostú narážku na mňa, napr. že smrdím... ale stále keď idem okolo stíchne a pozerá sa na mňa... Alebo proste sa otočí i cez prestávku a sem-tam kukne namňa. A ja sa robím, že ho nevidím. K nikomu z triedy nemá také narážky, iba ku mne... ja už to proste neviem čo si o tom mám myslieť, a keď počujem ako to hovorí, tak vždy chce aby som to počula... ale žiadne nadávky ako napr. pi*a alebo "sprostá" na moju adresu nehovorí ( lebo niektorým dievčatám z triedy tak povie ).Aj pred týždňom povedal spolužiačke nech nejde okolo mňa, lebo tam je smrad. Ľudia, čo by ste vy urobili na mojom mieste ? Mám sa robiť že nič nepočujem a mám odvrátiť furt zrak ? Ja sa mu snažím aj vyhýbať a nerozprávam sa s ním vlaste skoro vôbec ,ale mám pocit, že tým vyhýbaním je to ešte horšie. A on je v triede najukecanejší zo všetkým a totálny extrovert je proste. Už ma fakt s prepáčením " serie" s týmto. Skúste sa vžiť do mojej koži ? Čo by ste robili ? A teraz to v posledných dňoch hovorí každý deň viac a viac

0vecka

podla mna slovne nanho zautocit nema zmysel ak je zakladatelka ticha povaha. Hocikedy ju zotrie. Ja by som na to isiel skor ked okolo nebude vela ludi, proste ho normalne konfrontovat ze preco to robi a ze si to nezelam. Ak nepomoze tak potom o nom rozsirit famu ze mi daval navrhy a ked bude zase dobiedzat tak utrusit nieco ako: Ja sa s tebou asi naozaj budem musiet vyspat aby si mi dal pokoj.

Lollka

Asi si sa mu aj pacila a tym ze si sa s nim nebavila ma pocit ze si ho odmietla a chce sa ti pomstit. Alebo sa boji prejavit hlbsi zaujem, je to podla neho prejav slabosti a kedze je dusevne nevyrovnany, kompenzuje si to tym ze ta ponizuje. V kazdom pripade je to nevyrovnany jedinec co ma bordel v hlave. Bud rada, ze na tebe ziadne chyby vo vyzore najst nevie a tak si vymyslel aspon to, ze smrdis. Verim ze je to neprijemne ale snaz sa nad to povzniest a v ziadnom pripade mu nedavaj najavo ze ta zranuje. Pre takychto primitivov je to voda na mlyn, ked uvidi ze ta to zranuje bude ho to tesit a o to viac to budu robit. Tvar sa sebavedomo, bav sa s kamoskami a davaj najavo, ze mas tieto jeho reci totalne na haku.

Cliattsi

Tu na tomto fore tazko najdes radu. Je na tebe ako to budes riesit. ja som bol sikanovany, tiez tichy a posmeskov bolo vela. Moj navod:
Skus zobrat...pozbierat vsetku odvahu co mas a povedz mu, ze "Ja uz nechcem aby si mi to hovoril." On sa ta opyta: Co ? Ty: No to co mi hovoris v triede. On: To ja len tak zo srandy Ty: Ale ja uz to nechcem pocut (a vadi mi to). On: Tak dobre.
Pripadne mu este povedz: Ja sa nestaram do teba a ty sa nemusis starat o mna.

Ak toto ale nezaberie a zhorsi sa to, alebo budes vidiet, ze sa formuje nejaka skupinka mimo teba, uz by som spozornel. Ja viem, ze to nemas jednoduche, ale on zneuziva to, ze mlcis. Preto, aj ked to nebude pre teba lahke, budes musiet prehovorit.
Ak to nepojde po dobrom, tak druhykrat asi na to nebudes mat odvahu, uz by som isiel ked nie za ucitelkou tak za riaditelom. Chlapec sa potom uvedomi ze to nema robit. (nemysli moc na to, ze ta budu mat za vaznu, ale na to, ze tu ide o teba, aby si sa dobre vitila v triede).
A je pravda, ze niekt. chalani zvyknu podpichovat dievcata blbymi recami. Je mozne, ze si len "buduje" svoju nadradenost voci tebe. Uz by som bol na pozore pri tomto. Este jedna vec - ak si dost submisivna baba, tak si davaj pozor na vztahy, lebo takito muzi mozu zo svojej pozicie tazit a ty sa budes len prisposobovat a nebudes sa dobre citit.
Dolezite je ozvat sa v spravnom case. Idealne len ked budes ty s nim a nebude tam nikto iny. Najlepsie v satni. Bud ale pripravena, ze on ti povie:"Ale to je len taka sranda". Potom povedz:"Ale ja uz nechcem pocut tu standu."

silidor

ani nie toto ale skôr toto video si asi mal/a na mysli
www.youtube.com
aj keď osobne si myslím že ten chlap kecá hlúposti z vlastnej hlavy a chce byť len zaujímavý že ahá aký som ja múdry a môžem vám radiť..

presnetohle

Přesně tohle se děje mé spolužačce. Taky máme jednoho ukecaného spolužáka, který ji chce. Ona řekla, že u ní nemá šanci a začal do ní rejpat, pomlouvat ji, šířit o ní, že je kur.. . Hrozně primitívní kluk a to má už 18.

nicollette12

Alexxka - ved ti pisem ze chlapec zrejme este nedozrel na to, aby ti povedal narovinu ze sa mu pacis... preco by to stale robil? Lebo si mysli ze sa ho takto vsimnes... hambi sa ti prihovorit, ale kasli na neho, nech pride on ak nieco chce a ak sa mu pacis...zatial pomoze ignoracia