Cisticka vzduchu?

Príspevok v téme: Cisticka vzduchu?
Ehmo

Ahojte. Viete mi poradit ohladne nakupu cisticky vzduchu ? Som trochu zmeteny z velmi propagovanej ionic care triton 6. Na stranke vyrobcu som nasiel jej vzduchovy vykon max 65 m3. Ked pocitam ze cisticka ma mat aspon dvojnasobny vykon oproti objemu miestnosti, tak mi vychadza ze ta masinka zvladne miestnost do 15 m2 pri vyske stropu 250 cm. A to nehovorim o jej slabej ucinnosti, podla vyrobcu zvladne vycistit vzduch na 96%, zatial co ine cisticky zvladaju 99,97%.
Je ionic care vynikajucim produktom, alebo je to otazka reklamy ? Mate niekto doma nejaku cisticku ?

111svecka

A kolko je tak za potreby hodin, aby danu miestnost stihla napriklad dobre vycistit. Aaa vies ci nadstavit aj to, aby sa potom naspat zapla, ci to uz nie?

irga85

nie to sa nestane, žeby sa nejako prehriala, veď už dnes sú aj časovače na nich, že vieš si nastaviť aby išla ja neviem napríklad štyri hodiny, šesť hodín a tak a ono ju potom automaticky vypne :)

111svecka

Podla mna by mala disponovat nejako uchranou proti prehrievaniu, ked uz tak. Maju to aj feny alebo zehlicky, takze novinka to nejak nie je. Inak nie je ta cisticka zrutom co sa elektriny tyka? Je vidno na spotrebe, ked ju mate dlho zapnutu?

alickaher

zaujimalo ma to hlavne kvoli tomu, ci sa nemoze napriklad stat, ze by sa bola ta cisticka nejak prehriala alebo podobne

stanienka

alicka nemusi ist nonstop, to nie, ale teda ked sme doma, tak ide, pretoze ide hlavne o deti aby dychali cisty vzduch, to je pre mna podstatne a v noci v izbe nesmie chybat, to je pustena bez debaty ;)

patrici77

moze byt zapnuta, preto je nutne kukat tu hlucnost, ale my co mame tak bezne v detskej ide aj celu noc, lebo teda ide mi hlavne o to aby sa detom v noci dobre dychalo ;)

kamilla

skôr to ako vyzerá by ma asi trápilo to, či nie je napríklad nejak moc hlučná. že či to môže byť v pohode zapnuté aj v noci, ale aby nerušila.