Cisticka vzduchu?

Príspevok v téme: Cisticka vzduchu?
Ehmo

Ahojte. Viete mi poradit ohladne nakupu cisticky vzduchu ? Som trochu zmeteny z velmi propagovanej ionic care triton 6. Na stranke vyrobcu som nasiel jej vzduchovy vykon max 65 m3. Ked pocitam ze cisticka ma mat aspon dvojnasobny vykon oproti objemu miestnosti, tak mi vychadza ze ta masinka zvladne miestnost do 15 m2 pri vyske stropu 250 cm. A to nehovorim o jej slabej ucinnosti, podla vyrobcu zvladne vycistit vzduch na 96%, zatial co ine cisticky zvladaju 99,97%.
Je ionic care vynikajucim produktom, alebo je to otazka reklamy ? Mate niekto doma nejaku cisticku ?

darinusik_nov

Palinocka áno, pretože to čistí vzduch a zachytáva aj tie najmenšie čiastočky prachu napríklad. Aj keď samozrejme, že to záleží zase od typu čističky, od toho aké filtre má a koľko ich má.

Darla111

Aj to je potom akože ozaj cítiť, že je vzduch čistejší? Ja nad tým dosť uvažujem kvôli domácim zvieratám, čo máme.

miacha

REMCIKE Tak každý sa na to pozerá inak, nič na tom nie je, každému čosi iné vyhovuje. Je to normálna vec.
My sme napríklad prioritne chceli čističku, pretože dokáže s ňou človek predchádzať problémom s alergiami, čo je super.

MiChalinka

Len nie vzdy je to lepsie riesenie. Aj pracku a susicku sa ti viacej oplati mat zvlast a nie kombinovanu. Akoze viem, ze niekedy ina moznost nie je, ale tak vela ludi ju ma a aj zvoli tu kombinovanu.

remcike

Len potom je to dosť nepraktické, keď má človek mať toľko spotrebičov doma. Mne sa to páči práveže, keď je viacej toho obsiahnutého v jednom.

anitka30

tak ono aspon podla mna je najlepsie, ked je to samostatne, lebo velakrat som uz pocula o tom, ze ked ma spotrebic viac funkcii, tak nie je potom taky efektivny, vykonny a to myslim, ze by bola pri tomto velka skoda :)

sanskia

existuje aj take nieco ako cisticka a odvlhcovac v jednom? ci to uz by som vela chcela? z praktickeho hladiska by to bolo fajn, by nemusel mat clovek doma tolko spotrebicov.

frankma

jahnienka podla mna kazda jedna cisticka by mala mat nejaky casovac, to je rovnake ako napriklad pri odvlhcovacoch vzduchu, dnes uz pri vsetkom, pri akomkolvek spotrebici si vies casovac nastavit a podla toho sa aj vypne, neprehreje sa :)