Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

sasimka

marekana ale zase by som povedala, ze bolesti lepsie zvladame, ze viacej vydrzime, len teda uz velakrat si hovorim, ze naco budem drzat, naco budem proste trpiet, ked to neni treba :D

marekana

juraska My ženy sme citlivejšie, čo sa týka bolestí, že stačí nám aj nejaký výkyv počasia a dokáže sa to na nás podpísať, že nás hlava začne bolieť alebo niečo podobné, čiže my musíme výrazne viacej tomu čeliť ako naši chlapi :D

marceliita

julisa to asi nik, ja síce mám vysoký prah bolesti, ale teda som rada, keď mi nič nie je, keď je mi dobre :D

juraska

..to aj u nas tak byva..vezme si nieco ked uz ozaj je zle..ale teda pri muzovi nemam nejako odsledovane co mu skor pomaha..ze teda jak na sebe..lebo ja som uz kadejake lieky od bolesti brala a uz viem, co mi pomaha..

miacha

JANCOVKA

Kríže teraz trápia môjho chlapa. Keď mu ale naordinujem liek od bolesti, tak pozeral na mňa, čo akože vážne, ale užil tabletku, takže už asi to s ním nie je bohviečo. Asi ho to ozaj kvalitne bolí. Ale k lekárovi samozrejme ani za svet.

marekana

tamarka78 Tak každý sme iný, inak nám zaberajú, ale je dobré si vyskúšať a keď vieš, že ti niečo nepomôže tak si to ani nedávať, radšej jednu tabletku ktorá ti zaberie ako tri také, čo len trošku, to je k ničomu také niečo.

tamarka78

Jancovka a takto by to aj malo byt, nie niektore tabletky tie ani nezaberu :/ A to je k nicomu. Ja tiez uz len osvedcene co mam, co viem, ze mi ozaj pomoze.

Laurosik

nemyslela som to tak, ze zmierit sa s bolestami, ale s tym, ze menzes proste je sucastou zivota zien, ze inak to nejde, ale kazda to prezivame uplne inak. Ale teda myslim, ze nalady pocas tohto obdobia mame vsetky :D

jancovka

Julisa ani to nie je treba, veď dobrovoľne myslím, že nik nebude trpieť bolesti, veď to čo by už bolo. Ja tiež si radšej dám tabletku, len nech mám kľud. Mne od bolesti či už brucha, krížov, hlavy pomáha Cetalgen, ten mi stačí, keď si aj jednu tabletku dám, tak to mi zaberie a mám kľud na niekoľko hodín :)