Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

Chrisiana

u vás je to len raz za mesiac, ale u mňa teda je to každú chvíľku a bez ohlásenia a teda už som miestami z toho fest unavená :/

tamarka78

Jancovka ked myslim, ze kazda by sme boli najradsej keby sme sa s takymito problemami ani stykat nemuseli, ale nespravime nic. Kazda tu menstruaciu nejako inak prezivame, zvladame. Ale dobre je, ze zakazdym to prejde a vieme si nejako pomoct.

jancovka

Áno už po prvej, jasné, že záleží ako mi je, ale teda za chvíľku mi je lepšie, ono to tak postupne úplne odoznie, mne akože to veľmi dobre robí, najmä keď bolesť príde nečakane a že som niekde kde si nemôžem dovoliť len tak "vypnúť.

marceliita

áno toto uľaví, ale to je chvíľočka a to je k ničomu, mňa to dokáže nazlostiť, že to len na chvíľu uľaví, pretože predsa len chceš fungovať normálne, starať sa o rodinu, športovať, aj keď máš menzes, nechceš len doma sedieť, no nie??

romkita

toto by som aj ja chcela vediet, lebo teda napriklad ked mam krce v podbrusku a dam si teply obklad tak to mi pomoze ale len na chvilku, nie je to, ze by sa tym uplne v ten den dany problem vyriesil :/

jancovka

S týmto čo si písala skúsenosť nemám, ale teda mne sa od bolesti Cetalgen osvedčil, ten mi zaberie zakaždým či už ide o bolesť hlavy, brucha, krížov, proste prvá pomoc pri menzese, čiže ja ani nebudem kadečo iné skúšať, keď toto sa mi osvedčilo.

Laurosik

svetlanka tak toto si zrovna neviem predstavit akoby mohlo pomoct od bolesti, predsa len to nema vobec ziadny suvis, na bolesti su predsa tabletky od bolesti a tym padom sa rychlo moze problem vyriesit :)

Svetlanka7

Mne osobne trochu pomohli aj CBD kvapky, keď som mala problémy so svojimi dňami a beriem ich teraz pravidelne a je to lepšie, aj na spánok, konkrétne tieto www.ilovecbd.sk :) Ale pokiaľ by ti nepomohlo nič voľne dostupné, tak by som to asi radšej išla riesiť s doktorom :)

mamita1

basatop tak ono je dobré pozerať aj to, aké liečivo obsahuje liek a tiež na akú bolesť je vhodný, aspoň teda mne to pomáha sa zorientovať v tom, čo by mi mohlo pomôcť, aby som mala predstavu, čo by mi mohlo urobiť dobre ;)

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.