Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

daviena

a ako rychlo ti zabral? lebo mne teda vacsina liekov dlho trva kym mi zaberu, takze nic take overene ucinne nemam. potom to je tazko ked si mas dat ako aj kocky tu spominali viac roznych liekov lebo ta ide roztrhat od bolesti.

frankma

ach tieto zmeny pocasia, no mne to ide vsetko krasne ruka v ruke aj s problemami s menstruaciou aj s bolestou hlavy. tak som vyskusala teda ten Cetalgen co ste mi tu poradili a uz ani iny liek so sebou do tasky neberiem :D

monamini

ja tak mavam ze pokial nedostanem tak nevydrzim stat na nohach, lebo mi akoby napuchaju. ako nemam nohy ako fiona to zas nie, ale citim ze ich mam take tazsie a zily mi navru a dost ma ominaju akoby som niekde stala 16hodin za pasom.

micheala254

a mávate niektorá tak že pred menzesom okrem kŕčov vás bolí aj niečo iné? myslím hlava alebo chrbát. lebo v mojom okolí je málo žien ktoré takýmito ťažkosťami trpia a tak reku či to nie je len nejaké ojedinelé a mal by som to riešiť aj s doktorom.

lulina_majerova

a to akoze ako dlho takto funguje s tym jedenim liekov ako cukrikov? to hadam neuziva ja neviem kolko dni v kuse ved to je doslova na pecienku :D

romkita

tak ja by som sa skor orientovala na to ze aky obsah daneho lieciva ten liek obsahuje, pokial kamoska uziva nieco "slabe" tak je jasne ze jej to nezaberie. radsej si dat na istotku nieco silnejsie a ma potom pokoj aj pol dna.

kollki

No ja by som to nekombinovala, ako co mam kamosku tak ona pokial jej do hodiny nezaberie jeden liek tak si da druhy a potom treti a nakoniec je jej tak zle, ale hovori ze uz ju aspon neboli podbrusko z krcov ale pre istotu zaludok z tabletiek :D

lilinida

...smialala mam ho tiez uz odskusany a zvyknem ho mavat ci uz v praci po ruke alebo hodeny v kabelke lebo ked ma chytia krce znedazdajky niekde tak si to mozem hodit, absolutne nemozna som vtedy...

tamarka78

mantika ved jasne ze opatrne, preto je vhodne vybrat si taky liek ktory nemusis do seba pchat tolkokrat za den len preto ze ti neucinkuje a hentak ze rozne tabletky no to by som neriskovala. mozno ta prestane boliet brucho od PMS ale bude ti zle z toho mnozstva liekov co si do seba dala.

mantika

dievcata radsej opatrne s tymi tabletkami, tiez to nie je zdraviu prospesne aby ste si viac neuskodili, patrici77 no neviem ci by som to az takto riskovala, aby si sa nedostala na toxikologiu.