Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

denanusa

Stanchelka ale ono sa to mení, aj hormóny, aj naša psychika na tieto veci veľmi vplýva, aj stres, takže je toho veľmi veľa.

stanchelka

Cicilka ti poviem, že u mňa tento mesiac ja neviem čo to bolo. Takú silnú a také bolesti som nemala už dávno. Až zimomriavky som mala, čo mi bolo zle. Nebola som schopná prvý deň že nič. Dala som si Cetalgen, ten mi uľavil, čo sa týka kŕčov, ale som bola totálne taká unavená, taká akoby vyčerpaná a neviem čo ma to tak chytilo. Akože bolesti veď mávam, ale toto ma prekvapilo.

cicilka

katika tiez sa k tomuto tvojmu nazoru priklanam, pretoze trpiet len tak, s bolestami to nie je bohvieco :/
a preco to robit, ked mozeme si nieco dat a sa nam ulavi, to chlapi si ani len nevedia predstavit, co my zeny prezivame ked mame svoje dni :/

katikaluz14

Basatop-nie.Minimálne 6 hodín rozdiel medzi tabletkami.Skôr nie je dobré dávať.Ale teda nemala by si za deň užiť viacej ako 6 tabletiek. Ale teda mne sa ešte nestalo zatiaľ žeby mi nezabral.Hneď mi zabral ako som si prvú tabletku dala.

miacha

MJANIK

Neviem či to by mu zrovna pomohlo. Ono veľa podľa mňa robí aj to, že manuálne robí a nepozná mieru, že vtedy sa tie bolesti objavia. Potrebuje už aj lekára navštíviť, potrebuje aby ho vyšetril, našťastie už sa aj objednal, tak som taká pokojnejšia. Ale ako rýchla pomoc tabletka, to mu urobilo lepšie.

katikaluz14

Mjanik-nie je tam chémia,ale nie každému to pomôže,prospeje.Donedávna mňa pri menzese veľmi kríže trápili.Ale som sa tu dočítala o Cetalgene.Na ten som sa v lekárni popýtala,kúpila a už ho mám aj oskúšaný a pomohol mi.A teda pri bolestiach keď nie sú časté,tak nevidím dôvod prečo si nedať tabletku,keď pomôže.

marekana

sasimka To áno, to je zase o niečom inom, tak každý človek je proste iný, to je úplne normálna vec, len no neviem si predstaviť, že muži by museli čeliť takýmto bolestiam aké my zažívame pri menzese. To proste vôbec. Môžem povedať, že ten môj by to asi vzdal :D