Extrémne bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Extrémne bolestivá menštruácia
nafu

Mám 17 rokov a mávam veľmi silné bolesti pri menštruácii. Väčšinou mávam aj hnačky a bolia ma kríže. Lenže tento krát toho už bolo viac. Menzes som dostala pred spaním ale potom som išla radšej hned spať ešte skôr než začali tie bolesti a nad ránom som sa zobudila na tie ukrutné bolesti a zase som mala hnačku. Lenže zrazu sa k tomu pridala aj nevoľnosť a začala som byť taká malátna. Nevládala som ani vyjsť hore po schodoch do izby, tak som si ľahla do obývačky na gauč. Začalo sa mi ťažko dýchať a začalo mi strašne hučať v hlave a na chvíľu som ako keby stratila sluch. Hrozne som sa bála. Chcela som kričať na mamu, ale ani to som nevládala a už som si myslela že bude môj koniec. Bolo to hrozné. Viem že to možno preháňam, ale nikdy sa mi toto ešte nestalo. Stalo, alebo stáva sa to ak vám. Môže to byť nebezpečné?

Chrisiana

marcelita bola s tým aj u doktora? lebo je otázka čo je za tým. či to nie je proste niečo vážne alebo to sú len také bežné malicherné bolesti, ktoré sa častokrát odrážajú aj od toho ako sme na tom psychicky

marceliita

mávate baby aj bolestivú ovuláciu? bola som včera so švagrinou a tá mi spomínala, že niekedy aj ovu má bolestivú, že menzes u nej ani nejako nie, ale skôr toto :/

stanchelka

Ale veď počas našich dní by sme si mali dopriať to na čo máme chuť, veď na tom nič nie je, veď to netrvá celý mesiac, ale je to pár dní, tak prečo sa nejako obmedzovať? Mňa dokázal menzes veľmi ovplyvniť, veľmi proste ma dokázal rozhádzať aj po psychickej stránke, našťastie dnes to už oveľa lepšie zvládam.

julisa12

romkita nie je...ja ked viem, ze menstruacia ide, tak musim byt na to proste pripravena...tabletka od bolesti...najlepsie aby som na tie prve dva dni mala aj taky vacsi klud ze nic nejako speci neplanujem...lebo to ozaj je dobre, ked to mam taky den, dva pre seba...

romkita

cicilka to ani ja nie a momentalne mavam take chute na melon, cize je to nieco obdobne a teda nie je to sranda ani len nahodou, ked nieco take na teba pride :D

cicilka

juraska len od bolesti si aspon Cetalgen mozem dat, ze to proste viem, ze mi zaberie a mam klud, ale ked pride na mna chut na cokoladu alebo na zmrzlinu, tak tam toho moc akoze nevymyslim, to si musim zaobstarat, to potlacit nicim neviem :D

juraska

..keby to tak islo upravit len tak by to bola parada, podla mna velmi vela ludi, resp. zien by uz to malo za sebou..nie je to take jednoduche..ale to najlepsie vie zena ktora si tym proste mesiac co mesiac prechadza a to ty asi nie si..:) a este k tomu ked nas chytia rozne chute, nalady tak to je uz dovidenia ozaj..

mamita1

neviem akože myslím si, že pokiaľ žena ozaj nejako moc netrpí, že nemá problém so zvracaním a tak pri menzese, že je to viac menej len o bolesti, tak s tým sa dá popasovať, to nie je taký zásadný problém si myslím :)

marekana

katikaluz14 Nedá, ono hormóny môžu zlepšiť priebeh menštruácie, ale teda aj zhoršiť, záleží od toho aké. Len tiež to s nimi nie je sranda. Lebo to má potom vplyv aj na kvantum iných vecí.