HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

ema

Ahojte, ja som regulon začala uživať len teraz. Prvy deň menštruacie mi vychadzal na pondelok, takže som to začala brať v pondelok, ale menštruacia neprišla. Ma to tak byť?

petulicek

ahoj.. mesacne regulon stoji cca 150sk.. je dobry...uzivala som predtym belaru a z nej som veeeelmi skysla.. vysadila som..a dala som si regulon.. a musim priznat ze som schudla z nich

olala

cafko!ja beriem regulon uz takmer 2 roky a musim povedat ze som s nim ziadne problemy zatial nemala.ked si ho zacala teraz brat tak by si si mala aspon prvy tyzden davat pozor.

janinka20

ja som brala prvu tabletku na 2den menstruacie a vsetko bolo v pohode, prvych 7 dni sa chrante ci to uz niekto kaze alebo nie.. tych 7 dni vas nezabije a nikdy nevies co sa moze stat a baby skuste to brat na cas ..dajte si pripomienku do mobilov nie potom stresujete. A dalej z antikoncepcie nerastu prsia, brat kvoli tomu tabletky je hlupost. Takze zatial tolko, co ma napadlo.

janinka20

ja beriem regulon 8mesiacov, je lacný,mam perfektny presny menstruacny cyklus,mensie bolesti pri menstruacii, uz ma nebolia pred kramami prsia, nepribrala som a zatial zaidne babätko :)) nemam ani problem zvlhnut, zalezi to na partnerovi, ci ta vie dobre rozpalit a rychlovky nepreferujem :-D myslím, že regulon je fajn :) a som rada, že je vás tolko čo beriete to čo ja :) majte sa :)

nikoleta m

ahoj princes22...regulon vychadza na 450 az 500 sk...uzivam ich uz vyse roka a nikdy nestali viac alebo menej....paaa