HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

zuuzu

Ahojte baby..sa pytate že kolko stoji regulon...cca do tých 170:)ale viete zalezi ci vam daju s krabičkou alebo Vám vyberu s 3-balania ak Vám vyberu s 3 balenia je to o 40 SK lacnejšie.

mischuge

Cafte babeny,ja uzivam uz dlho regulon a nikdy som s nim nemala ziadne tazkosti a mala som vzdy chut na sex ako aj bez tych tabletiek,len mi na zaciatku vadilo to spinenie este po menstruacii,ale to sa po case napravi...inak je to velmi dobra antikoncepcia...doporucujem

gabinka23

ahojte baby!
ja beriem regulon uz 3tyzden,prdpisala mi ho lekarka. nemam ziadne problemy nic ma neboli nic mi neopucha, ale mam slabe krvacanie teraz ked by som nemala mat. Chcem sa spytat ci to niektora z vas uz mala pri regulone a ci to nie je nieco zle?
inak som velmi spokojna ziadne zmeny nalad aj chut do sexu stale rovnaka.
Ked som si krabicku minuly mesiac kupila stala presne 546.50 na tri mesiace.
prosim poradte s tim krvacanim... som dost bojazliva
nie je mozne ze som tehotna?
diki moc

bajushka000

cavte, ja by som sa chela spytat ci antikoncepcia funguje tak ako by mala ak som mala styk pri pouziti alkoholu. Kamaratka mi vravela ze vtedy to nie je 100%tne.. ... prosiiim odpiste niekto ...

kristinne

ahojte,akurat som sa bola u gynekologicky opytat na vhodnu hak a dala mi 4 letaciky na Regulon,Minervu,Yadine a Evru...mam celkom problemy so zaludkom preto sa chcem spytat,ci regulon nejako vaznejsie ovplyvnuje zaludok....byva vam na vracanie,alebo mate nejake silne bolesti?citala som ze zenam z Evry byva dost spatne....tak ja neviem poradte:(

bebezao

AHojky baby,brala som regulon 1 mesiac,jedine neziaduce ucinky boli unava a spinenie pocas celeho cyklu,dokonca krvacanie,tak mi lekarka predpisala lindynette 20,uvidim.inac som nepribrala,ale zvacsili sa mi prsia:)pa

ikuska

aj ja som mala mimo 7dnovej prwestavky kua preco?
a aj na zaciatku ako som ho zacala brat tak som mala asik 2-3mesiace v kuse menzes