HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

xyxyz

papape a mimochodom ano, mas sa coho obavat...nie nadarmo je v krabicke taky biely papierik pocmarany, ktory sa vola pribalovy letak,..toho sa mas drzat! ale ked mam byt uprimna ani neviem co by som robila na tvojom mieste...s tym nemozes ist ani k doktorovi leb o ta vysmeje a uz v zivote ti to nepredpise

Deee

papape, ak znovu zacinas brat antikoncepciu plati pravidlo prva tabletka v prvy den menstruacie a potom uz normalne, co ta to napadlo uprostred cyklu? moj nazor a skusenosti, dober cele balenie regulonu teda tych 7, potom pride menstruacia a po 7 dnovej pauze zacni dalsie balenie, telo by sa malo potom nejako spamatat

xyxyz

papape dalsia s tych, ktore to beru hocijak a potom sa stazuju...prva tabletka sa ma dat v prvy den menzesu alebo 2.-5. den..neviem co je na tom nepochopitelne...takymto trubam by antiku ani nemali predpisovat..

Papape

ahojte,
mam jeden problem. Brala som Regulon asi 3roky vysadila som ich pred pol rokom. teraz som si ho nasadila znovu ale trošku inak. Pred očakavanou menštruáciou som si ho nasadila cca 5-7 dni pred, aby som bola chranená. Trošku som začala teraz krvácať mám ešte 7tabletiek. Bojim sa aby sa miečo nestalo. Mám sa čoho?

DUHENKA3

SLEČNY,,,JA POŽIVAM REGULON,,ALE SOM OD VAS OVELA STARŠIA,,PREČITAJTE SI REGULON..PRIBALOVÝ LETAK,NAJEDETE TO AJ TU,JA S REGULONOM KONČIM BERIEM HO ROK,,A JE TO RIADNE SVINSTVO.AKE NIŽIADUCE UČINKY MA.STE MLADE TAK SI TO DOBRE ROZMYSLITE,ABY STE NEMALI ZBYTOČNE PROBLEMY A VÝČITKY.PRI SEXE RADŠEJ POUŽIVAT KONDOM,,REGULON NIKDY!!

baba2811

pisem vam sem baby aby ste si utvorili vlastny nazor o Regulone, pretoze viem z vlastnej skusenosti, ze si chcete byt iste ze je fajn a pravdaze aj bezpecna...co sa tyka bezpecnosti je super...nikdy som nemala s nou problem po tejto stranke, a dokonca je aj celkom lacna- okolo 6€ na mesiac...chcem vam baby len poradit aby ste si davali pozor na vedlajsie ucinky a casto si citali pribalovy letak lebo casom sa moze menit, a kazda sme in a a kazdej inak sadne....ja som ju uzivala rok a pol a az potom sa mi objavili vedlajsie ucinky...mala som hlavne silne a dlhodobejsie bolesti hlavy a kedze som to nepripisovala HAK tak sa to zhorsovalo a neskor mi aj trpli ruky...teraz ju uz neberiem a je mi lepsie, ale fakt si davajte pozor lebo to moze skoncit aj horsie...inak ine problemy ako s priberanim alebo pletou som vobec nemala, praveze som aj par kilo schudla.....tak vela stastia prajem....

Shalala

Brala som Lindynette a teraz idem brat Regulon.Dufam,ze mi nebude cez menstruaciu byvat uz tak velmi zle:-( A tato HAK je vraj aj pomerne lacna,je to tak?

denisaaa

ja uzivam Regulon uz 4 mesiace a v poslednych tyzdnoch mam bolesti v zaludku a bolesti podobne tym pri menstruacii. celkom sa mi zlepsila plet, ale menzes mam stale rovnako silny ako aj pred tym a tie tabletky som si dala predpisat hlavne kvolu nemu, pretoze som mavala neznesitelne bolesti. teraz ho chcem na mesiac vysadit tak uvidim ci su tie bolesti sposobene tabletkami. ma niekto podobnu skusenost? a takisto ma zacala trapit hrozna nervozita..