HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

prci

čawte baby ja som začala užívať Gestodete, ale mala som problémy a to nielen to krvácanie alebo špinenie, ale aj bolesti brucha, hlavy, niekedy až závraty...a tak som po mesiaci užívania chcela zmeniť...Doktorka mi predpísala Regulon a ako som ho začala užívať nemám žiadne problémy...Beriem ho síce len mesiac, ale dúfam že po čase sa mi upraví cyklus a prijala by som aj zlepšenie pleti...

:P laura

Ahojte baby ja tieš idem uživať prvy krat tabletky regulon.ale ako čitam sa bojim naozaj toho ze briberem!! a to nechcem..pribrali ste moc?

clothes

ahojte,REGULON som začala používať len nedávno a chcela by som sa opýtať že po akej dlhej dobe od zobratia úplne prvej tabletky ma začne \"normálne\" chrániť ?

ellnat

ahojte.. ja som regulon užívala asi pred rokom a nemala som nijaké problémy, praveže sa mi upravil cyklus, zmiernilo akne, menej som sa potila a aj migreny mi prestali.. potom som na rok vysadila a asi pred dvoma mesiacmi som opať začala užívať a v poslednej dobe sa veľmi rýchlo zadýcham.. nikdy som nemala nejakú extra kondičku, ale teraz sa zadýcham už len pri rycheljšej chôdzi.. chcem sa spýtať, či aj niektorá z vas mala podobne problémy, či by to mohlo byť z regulonu... a inak o tej celululitíde.. aj mne sa veru zhoršila v poslednej dobe.. asi na tom niečo bude..

00cica00

ahojte, antikoncepciu neberiem dlho, chcela by som sa spytat, ci mozem vziat tabletku aj ked nemam menstruaciu..teda ked chcem zacat brat nove balenie ci musim vziat tabletku len v prvy den menstruacie..dakujem

sima21

Ahojte, chcem sa iba opýtať že keď v pondelok doberiem jednu kapsulu tu druhu mám začať brať o týždeň v pondelok či utorok? Dik

Bambulka23

katie1200.............aj ja mavam tento problem dost casto bola som u lekara a povedal mi ze to s tabletkami nema nic spolocne ale vraj to moze byt krkolomnymi polohami, velkostou a dlzkou penisu alebo mojej vaginy alebo tym ze niesom dostatocne uvolnena a niekde praskne zilka.... na tvojom mieste by som sa tiez poradila s lekarom