HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

sonulik91

ahojte.. prestala som brať regulon a menzes nikde... môže to byť kvôli tomu, že tie tabletky zrazu neberiem??

Tami9.8.2009

zabudla som pripisat este jednu dolezitu vec, ze priatela mam, ale chut sa sex nemam, malokedy a vacsinou akurat vtedy, ked mam od tabliet prestavku. To by problem ani nebol, ide skor o to, ze ma pri sexe vsetko boli, neviem, ci sa nieco deje, ale boli vsetko este viac, ako pred rokmi, ked to bolo prvykrat. Nikdy som nemala sex bez bolesti a to iba preto, ze nezvlhnem ako mam. Som polosucha a preto je to bolestive. V tomto reguloin nepomaha...

TamiJAKM

Beriem tabletky Regulon uz 4 roky a mozem si zaklopat, ze su spolahlive a mne vyriesili hned niekolko problemov, ako napr. akné, bolesti pri menzese a tak isto aj nepravidelnost cyklu. Bola som jedna z tych, ktore mali menzes niekedy aj 2 mesiace v kuse, potom tyzden pauza, nasledovalo spinenie, mala prestavka a zase menzes... Stracala som velke mnozstva krvi a mala som malo zeleza. Regulon mi veeelmi pomohol, nepribrala som z neho, prsia mam pocit, ze sa mi aj po 18 stke zvacsili, cyklus sa upravil a menzes je okrem prveho dna bez bolesti. Iba sa mi zda, ze mam naznaky celulitidy a prave toto je mozno ta jedina vec, ktoru som predtym nemala. Inak sa nemozem stazovat a v ziadnom pripade by som ho nemenila.

geniuska

ja beriem regulon tretim rokom a AZ doteraz neboli problemy...az teraz sa zacala objavovat celulitida na stehnach..vsimla som si zadrziavanie vody v tele, zvacsili sa mi ruky aj stehna a aj brusko a to cvicim a hybem sa dostatocne, takze iny dovod to nemoze mat :)..chcem regulon vymenit..nevie mi niekto poradit na co by som sa mohla doktorky popytat?

kimy

ooo a este som zabudla. Preboha neteste sa ked vam z antikoncepcie narastu prsia!!! je to len docasna zalezitost a ked ju vysadite prsia sa casto zdeformuju. Skor sa teste ak sa vam prsia vobec nezmenia po zacati uzivania.

kimy

Ahojte ja beriem Regulon uz 6. rok. Nemala som s nim absolutne ziadne problemy. Vobec som nepribrala plet sa mi nezhorsila, menstruaciu som dostavala na minutu presne bez akehokolvek medzimenstruacneho spinenia. Bolesti pri menstruacii som nikdy nemaval. Posledne mesiace mam vsak prvy den menstruacie hroznu migrenu a uz asi rok vysoky krvny tlak. Vsetky vysledky mam vsak v poriadku teda to asi bude dosledok HAK. Teraz som sa ju rozhodla zmenit ale dost sa tej zmeny obavam pretoze som bola naozaj cely cas velmi spokojna. Vysoky tlak je ale vysoky tlak a tak skusim prejst na YAZ ktora ma nizssiu hladinu hormonov. S tou chutou na sex... je to velmi individualne ale mne sa velmi znizila, vracala sa iba pocas sedemdnovej prestavky. Moja rada... ak nemusite HAK uzivat kvoli zdravotnym problemom neuzivajte ju vobec. Vzdy su nejake neziaduce ucinky a telu rozhodne neprospievaju...

:)

pisete tu ze nemate chut do sexu a ze nevlhnete,,,,,je to pravda....ja chcem mat chut do sexu a chcem vlhnut,,,,tak co???hm..........PROSIM NAPISTE MI NIEKTO SVOJE SKUSENOSTI A NAZOR NA TO!!!!!!DAKUJEM