HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

haliganda

Ahojte, ja berem REGULOM okolo 3 rokov, som s nim velmi spokojna...predtym som brala minisiston, pribrala som 10kg za rok, nejdem ich zhodit. No a z regulonom som pribrala mozno dake
3 - 4 kila...ten vytok je v poho, pretoze ked beres HA tak ten menzes nie je taky silny ako normalne. Nemusis sa bat, no nezabudaj, ze je to individualne. Mysli, ze HA ta chrani uz po prvych 7 dnoch uzivania, aj pocas menstruacie, aj pocas 7dnovej pauzy. Mne uuuuuuplne vyhovuje, je aj cenovo dostupny....drzim palce ... papapa

mini

ahojte...chcela by som sa opytat ci je normalne ked ma strasne bolia prsia z regulonu a beriem ho len mesiac a nemam s nim skusenosti tak keby ste mi poradili prosiiim:Da tiez neviem ci sa z neho pribera??

petusska896

Ahojte dievčatá...mám 17 rokov, a s priateľom sme sa dohodli na to, že začnem brať HA. Pri gyn. prehliadke mi lekár povedal, že sa mám po nejakých prípravkoch poobzerať a niečo si vytipovať, ale ja sa v tom absolútne nevyznám. Zatiaľ, z toho čo som našla by mi mohlo vyhovovať Marvelon a Novinette. Má s tým niektorá skúsenosti a mohla by mi prosím poradiť? ĎAkujem. Vaša Peťušška :o))

monca

Ahoj,aj ja uzivam regulon uz asi styri roky a som snim maximalne spokojna.Ten vytok si myslim,ze urcite sposobili tabletky a mozes to povazovat za menstruaciu aj ked neviem,ci som to mala tak aj ja.Nepamatam sa.Menstruacia mi pride v ten den aky ma,mozno niekedy o den neskor a to je v pohode.Chranena by si mala byt myslim uz po dvoch tyzdnoch uzivania ale niesom si ista.Kazdopadne ja im uplne doverujem.ahoj