HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

.vaci.

slecny to co som tu za bludy precitala,tomu snad ani neverim...
takze upresnim az 14.!!!!tabletka ťa (takmer)100% chrani,ziadna antikoncepcia neni 100%.a prvu tabletku neuzivas prvy den menstruacie,ale podla toho ako mavas dlho menstruaciu by si sa mala poradit so svojou gynekologickou mne povedala 4den ale to iba prvy krat potom vzdy po 7 dnovej pauze...nie vsetko co je v pribalovom letaciku je spravne...=)

korra

Ahojte!Chcem začat užívat antikoncepciu regulon,ale chcela by so msa opýtat kolko stoji mesacné balenie-21tabliet?dakujem

danulik

ahojte baby.ja regulon uzivam a ten hnedy vytok zo zaciatku je uplne normalna vec ale mal by do troch mesiacov zmiznut. chranene ste uz od prvej tabletky ktoru uzijete ale pre istotu by som pockala tyzden aby bola istota a regulon stoji tak 480 sk za to trojbalenie..jedine interakcie ktore som mala bola naladovost a trochu ma bolela hlava ale preslo to ..ono je to o tom aby si telo na to zvyklo ale keby to pretrvalalo dhsie uricte treba zmenit anitku a najst nieco co by vam vyhovovalo..

zuuzu

princes22 ahoj regulon ti stoji ale okolo 200sk,tak stal pred 3 mesiacmi:)neviem ale zda sa mi ze zdrazeli HAK,ale odporucam ti kupit 3balenie..tam usetris aj 100sk:)

sisuskaaa

ahojte ja uziwam regulon uz pomaly mesiac zatal ziadne neziaduce ucinky nemam len som trochu precitliwena ale inak uplne w pohodke.... sadli mi.... . myslim ze su dobree. treba skusit