HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

moje

Ja to iste, s Regulonom nebola ziadna chut na sex a ked som ho vysadila, partner nestacil:)))) Strasne brzdil u mna chut na sex.

nikush

ahojte pocujte poradte...zacala som uzivat Regulon v prvy den menstruacie...a namiseto obvyklich 7 dni menstruacie uz 3 dni navyse len spinim.....je to normalne??? upravi sa to? neviete?

mili2

poradte mi prosim...brala som tabletky tri dni a potom som mala strasnu alergiu na nohach,ale predpokladam ze to nebolo z antikoncepcie.chcem sa len spytat,ze ked chcem znova zacat brat tie tabletky kedy mam zacat...mozem rovno zas od prveho dna menstruacie?

mussolini

Ahoj vsetci, mame s priatelkou taky mensi problem. Po antikoncepcii regulon nevie zvlhnut, a pohlavny styk ju boli, ideme to vyriesit lubrikacnym gelom, ale chcem sa spytat, ze ci sa to casom vyriesi, alebo nie. A ak nie ako to da vyriesit?

sara

Ahojky.Beriem tiež REGULON mozem od nej pribrat? Spravila som dobre ked som z antikoncepcie CILEST presla po prestavkena REGULON.Moze sa tak prechadzat na inu antikoncepciu?DAKUJEM

nyana

ahojte.ja beriem regulon uz 3 mesiac a som s nim velmi spokojna.vobec som nepribrala.akurat si moj priatel vsimol male zmeny nalad a casto ma pobolievaju prsniky a samozrejme sa mi aj zvacsili.prvu menstruaciu s regulonom som mala iba spinenie.teraz je moja menstruaciu kratsia,nebolestiva a presna na den.studujem medicinu,tazke som sa zo svojich vedomosti snazila vybrat to najlepsie.je to nizkohormonova antikoncepcia,takze tak nezatazuje organizmus.a moj sexualny zivot s priatelom je odvtedy omnoho krajsi.otehotnenia sa bat netreba,chrani uz v prvych dnoch uzivania,akurat pozor na zvracanie alebo hnacky do troch hodin od uzitia a tiez pocas choroby spojenej s uzivanim antibiotik a teplotami.

sannz

moja skusenost s regulonom?no zozaciatku mi byvalo strasne zle,od zaludka a hlava sa mi tocievala,teraz to je uz lepsie,ale furt sa citim ako omamena.som proti braniu antikoncepcie,myslim si ze je to svinstvo,ale moj strach z otehotnenia je vacsi.inak brala som pred regulonom aj ine typy hak,nizkohormonalne,ale tie boli este horsie.no ale regulon?da sa.zvykla som si,akurat najhorsie je ze som nemala absolutne chut na sex,teraz je to uz trochu lepsie.malinkaa,ten problem so zvlhnutim to mam aj ja,my to riesime lubrikacnym gelom(trochu pomaha)