HAK Regulon

Príspevok v téme: HAK Regulon
louise

Ahojte, máte niekto skúsenosti s užívaním antikoncepcie regulon? Napíšte, prosím...
A ešte jedna otázka: začala som ju užívať v prvý deň menštruácie. Ďalšie 4 dni som potom ale menzes vôbec nemala taký, ako normálne, skôr išlo len o tmavohnedý výtok, také špinenie. Možno to považovať aj tak za menštruáciu? Spôsobili to už tie lieky? A viete mi povedať, po koľkých dňoch od začiatku užívania som chránane a môžem mať "kompletný" styk?
Dík za každý príspevok!

slimaaak

Zdravim...mam 16 a predvcerom som zacala s uzivanim regulonu...cakala som,ze-ako je pisane na letaku,bude moje krvacanie slabsie-lebo ho mam fakt mooc silne a ze ma nebude bolet brucho,ale vsetko je ako predtym...Je regulon OK,alebo mam radsej prejst na inu HAK???

Veronika L.

a co sa tyka toho spinenia, to je uplne normalne, aj menstruacia je o nieco slabsia ako inokedy, moze trvat aj kratsie ako inokedy, to sa casom upravi

Veronika L.

no ja beriem Regulon uz druhy rok,presla som nan z tabletiek Diane.Z Regulonu som vobec nepribrala a nemala som ani ziadne neziaduce ucinky. A pokial viem, hned po zacati uzivania Regulonu mozes mat pohlavny styk, lebo hned po nasadeni nie su nutne ziadne dalsie ochranne prostriedky, kedze vsak nasadzujes prvu tabletku v prvy den menstruacie, pochybujem,ze budes mat pohl. styk hned v prvy den,ale az po skonceni menstruacie co je 3-5 dni a potom kludne mozes mat pohl. styk bez akychkolvek inych ochrannych opatreni (kondom a podobne nie je potrebny) lebo antikoncepcny ucinok je zaruceny. Viem to od svojho gynekologa a vobec nemusis cakat 2 ci 3 tyzdne ako ti tu niekto pisal. Po vyuzivani 21 talbletiek mas 7 dni pauzu a na 8-my den zas nasadzujes tabletky odznova. Ochranny ucinok trva aj pocas 7-mich dni kedy tabletky nejdes.

panika

steniatko
poloz si otazku do temy Gyn.vys.co by ste chceli vediet (je to gynekolog, povie Ti -ale chodi az vecer/v noci)

cmuk

Ja som zacala brat tusim stvrty den menstruacie, ale uz si to moc nepamatam lebo to su uz 3 roky, ale to je v podstate aj tak jedno aj tak sa ti to cele upravy podla tabletiek.