susicka ovocia

Lentilka4

Mohla by si mi prosim ta presne napisat jej oznacenie. Akurat sme minuly tyzden premyslali so sestrou, ze by sme taku susicku kupili nasim, kedze ti susia este stale na drevenom rame so zaclonou

zaricitka

toto by som ani nerozmyslala, na susenie hribov je to velmi dobra vec, skus pozriet Sencor, to je znacka, ktora ma velmi dobre susicky, ktore su kvalitne, vies si aj teplotu nastavit a hlavne su cenovo dostupne, tiez mame od tej znacky a nemam co vytknut.

suchanka

Viem presne o čom hovoríš. Takto vytiahneš jednu vec a hotovo, žiadne ďalšie starosti. Šetrí to miesto aj čas ako taký

denanusa

Suchanka to áno a najmä je to bezproblémov také sušenia, nemala som rada, keď naši sušili všade na sieťkach a keď vonku pršalo všetko sme to mali dnu porozkladané, no celé zle, nebolo to vôbec praktické a všade tie huby bolo cítiť :/

monchitta

no tak to ani nehovor. susene jablcka, to je moje. to uz je taka jesenna povinnost mat doma. ale lubim napriklad aj susene mandarinky

suchanka

Jasné, že hej. ak je niekto vášnivý hubár, tak isto by ho takáto vecička potešila a ako si aj napísala, nie je to vec len na hríby ale aj na ovocie. U nás doma napríklad milujeme sušené jabĺčka

miacha

HENKALIC

Do niektorých sa ani nezmestia, to je fakt, ale teda týmto sa ja nejako netrápim, veď to je najmenej umyť. Aspoň pre mňa. Myslíte, že je dobrý nápad kúpiť sušičku na ovocie, hríby aj ako darček??

monchitta

plechy do umyvacky? tak o tom som este ani nepocula. ja napriklad nedavam do umyvacky ani hrnce a panvice. zvcsa su v nej len taniere, misky , pribor a pohare

mantika

no a napriklad niekto dava aj plechy, ale mne sa pri niektorych stalo, ze sa poskodili, cize ja predtym ako nieco do umyvacky dam si to pozriem ci to moze ist, aby som si zbytocne neposkodila nejaky riad, ked si uz kupim :)