susicka ovocia

dasulienka98

tiez som to videla, ale sa mi to nezda nejak. tiez mame taku, co ma viacej poschodi. bohvie, ci k tamtej sa to bude dat aj dokupovat vobec.

Lentilka4

Teraz som pozerala akurat letaky akciove na tento tyzden a v niektorom obchode maju mat tiez susicku. Cena tam bola okolo 25 eur, co mi prislo akoze malo, ale bolo tam aj malo tych platov zase, tak to asi ma nejaky suvis. Neviem ci tam neboli 3 nahodou iba, kdeze ze 10 ako mas ty.

Silvinecek

Ale to potom si dohladat je uplne to najmenej. Viem to podla seba, ked nieco chces velmi robit, tak si k tomu najdes cestu. My mame sak Sencor susicku, ktora ma 10 platov na susenie a to je totalna parada, najma ked je sezona hub. Ale uz som ozaj kadeco v nej susila. Je to len o tom, ci sa cloveku chce ;)

kamilla

tiež sme mali aj takýto návod, že čo by sa ako malo sušiť, ale nebolo tam úplne všetko spomenuté, tak niektoré veci som si musela potom dohľadať.

frajtinka

to uz asi byva sucast kazdeho balenia. vsak to mas ako aj pri pracke alebo umyvacke, tiez mas v navode rozpisane programy a ze kedy ktory je dobry pouzivat.

bozinka55

vies si vsetko uz najst na nete, ze co sa ako dlho susi a tiez na akej teplote, lebo niektore veci sa na nizsej ale samozrejme, ze potom aj dlhsie, dobre je ked mas k susicke aj taky akoby navod a tam to tiez byva, ja to k nasej mam :)

Allie1

Nikma každé ovocie podľa mňa musíš dlhšie sušiť ako napríklad bylinky. To si vieš aj vyhľadať, že čo treba ako dlho sušiť. Ale zase nie je dobré ani keď sa to prešvihne, aby sa ti napríklad bylinky potom nerozpadli na prach.

nikma

tym jahodam to netrva dlho, kym sa tak poriadne ususia? predsa len mi pridu take viac stavnate, ze kym sa cele presusia, tak to musi asi aj trvat.

mantika

dasulienka toto ma tolko moznosti, ze ozaj mozes popustit uzdu fantazii, my napriklad aj jahody, aj teraz ked kupim a ze ich nejeme, ze nemame chut, tak ich nakrajam a dam ususit, mame to radi aj tak aj tak :)

dasulienka98

ja mam praveze opacny pocit. ze ju nevyuzivame az tak, ako by som chcela. date mi nejake tipy, ze co tak zvyknete este susievat?