susicka ovocia

kamilla

tiež sa pohrávam s tou myšlienkou, že by bolo fajn, ak by sme niečo také mali doma. chcela by som sa ale opýtať, či sa v takej vecičke dá sušiť aj zelenina?

vandula

A na internete ste neskúšali pozerať? Veď teraz sa dá spraviť prieskum aj z domu a objednáš si, nemusíš ani nikam chodiť? čo by si tak chcela najčastejšie sušiť?

miacha

VANDULA

Ale šak to je dobré, niekde s tým sušením treba začať nie? My od novembra pozeráme akú by sme kúpili a ešte sme sa k tomu "nedokopali". Nemáme kedy s mužom ísť spolu po obchodoch aby sme si vybrali.

vandula

Tento rok ma moc potešil ježiško keďže ma vypočul a kooonečne aj mne priniesol takúto sušičku na ovocie. Moc sa z toho teším, no priznám sa, že zatiaľ som sušila len jabĺčka a pomaranče

petrina

my sme napriklad susili uz aj kivi, mandarinky, banany a mango. podla mna sa da takto ususit vsetko a je lepsie chrumkat si ususene ovocie ako napriklad nejake chipsy a podobne

tamirilka

...ja mám rada napríklad nasušené aj pomaranče, tento rok sme dávali aj na stromček a to krásne aj doma rozvonia, takže ozaj sušička sa dá využiť rôzne a počas celého roka..

Darinik

ale veď to nebudeš sušiť nonstop, to sa nemusíš báť a sušíš len keď je obdobie napríklad húb a tak, čiže to nie je také, žeby si to nejako pocítila akože na spotrebe, že by ste viacej platili, to sa nemusíš zase obávať :)

nikma

nie je to nic takeho, co by ta malo zruinovat, ved nebudes susit ovocie kazdy jeden den. my ju mame uz nejaky ten cas a teraz som aj nasim kupovala susicku ovocia pod stromcek, tak hadam sa potesia

adellline

musim povedat, ze tiez po nej tuzim, len sa nevieme nejak s manzelom dohodnut. teraz ked slo vsetko tak hore a on sa dost boji elektriny, tak mi vravi, ze to bude len dalsi zrut... ozaj to minie az tolko ze by to bolo citelne?

dandiena

Všehovšudy by som povedala, že je to dobrá značka za primerané ceny. Proste to čo človek očakáva aj dostane