susicka ovocia

petrina

Vsak preto mi to napadlo, lebo tiez som videla aj take inaksie nez plastove. Ze ci sa to moze alebo nemoze davat aj do mycky, to som si nebola ista. Ale tak asi bude lepsie teda umyvat ich normalne rucne.

mantika

robia sa aj ine, take mriezky byvaju rozne, to si vies pozriet rozne typy, proste maju znacky, to treba kuk co ti bude viacej vyhovovat, ale napriklad ked som robila ovocnu kozu, tak to som na papier na pecenie najskor dala a az potom do susicky co mame, aby mi to neprepadlo, tak zalezi aj co ides susit :)

budkira

podla mna ich ine ako plastove ani nerobia. neviem, ze z akeho ineho materialu by mohli byt, aby to aj odolne bolo voci tym teplotam.

Darinik

petrina záleží z akého materiálu sú, lebo teda môže to byť plast a s tým taký problém nie je ako s iným materiálom, ale ja sa snažím takéto veci proste nedávať nejako do umývačky, som pokojnejšia, keď si to v rukách umyjem aby som to nepoškodila nejako

henkalic

denanusa ved presne, radsej odlozit nabok zopar tych platov na susenie ako by mali chybat a musela sa zapinat susicka na dva alebo aj viackrat. vsak ono sa to susi niekolko hodin, tak to uz ako dlho by trvalo v takomto pripade.

denanusa

No to je veľmi málo, to je tak na sušenie pomarančov na stromček, že si zopár dám, ale nie je to na sušenie jabĺk alebo teda hríbov, to vôbec nie je praktické. Radšej väčšiu a také, že si vieš aj pridávať aj odoberať tie poschodia.

basatop

Najlepsie je ked ma viacej, lebo si vezmi, ze napriklad ked je sezona hub tak ked mas len tri take tie platy na ktorych mozes susit, tak to je v podstate uplne, ze nic. To na tom neurobis dokopy nic a furt to len menit, to je zbytocna taka susicka.