susicka ovocia

denanusa

Miacha podľa mňa spotreba elektriny, nastavenie teploty a cena, to sú tri veci ktoré by boli pre mňa akože podstatné.
Sencor má dobré sušičky, ktoré sa aj jednoducho ovládajú. Ja teraz mám akurát zapnutú, lebo chcem si pomaranče nasušiť, čo budeme si dávať aj do punču, ale aj na stromček.

suchanka

tak ako pocujes ju, ze susi, ale uz teraz su take, ze to nie je ziadny rusivy extrem. no vhodne je zvazit velkost, teda pocet poschodi a potom je podla mna fajn, ak si vies nadstait teplotu - ze tam je iste rozhranie- lebo predsa len kazda potravina ma inu potrebnu teplotu na susenie, aby sa neznehodnotila

miacha

SUCHANKA

Aj treba na niečo špeciálne pozerať pri výbere sušičky? Sú nejaké rozdiely medzi značkami? Nie sú hlučné keď sa ovocie suší?

mantika

aj kiwi a taketo? to som po pravde este taketo exoticke ovocie neskusala susit, ale teda mohli by sme vyskusat, akurat teda pomarance som uz, lebo tie si chcem dat aj na stromcek a aj do svietnika, aj na adventny, tak to musim mat pripravene :)

suchanka

To fakt? Tak to ti odporúčam, aby si ich vyskúšal, sú fantastické. My si ich takto na zimu sušievame dosť často. A tak isto napríklad aj kiwi, pomaranče alebo banány

richsasa

jasne, ved to sa tak bezne robi, ved to uz nie je ako kedysi, ked sa na roznych sietkach susilo, dnes je to uz uplne o inom, to je dobre aj napriklad na jablka, my sme to kvoli tomu brali svokrovcom, je to dobra vec, mat to doma :)

kamilla

je v pohode sušiť v sušičke napríklad aj hríby? máme ich strašne veľa, svokor nám doniesol tri plné košíky, je vášnivý hubár, ale vôbec ich neje :D len ho to baví zbierať a rozdávať a ja potom neviem, čo s nimi :D

basatop

Darinik, ale vidis poradili si v tych casoch to je hlavne, dnes ake to neni kde susit, aspon my nemame na to priestor, preto sme si museli zaobstarat takuto susicku. To je spratne, funkcne a najma da sa pouzit kedykolvek, ze aj v zime. Lebo v zime susit takto na sietke, to by nebolo bohvieco :)

Darinik

toto čo si napísala mi úplne pripomenulo spôsob sušenia mojej babky na dedine, otec jej takú drevenú konštrukciu urobil a na tom mala starú záclonu natiahnutú a to mala na verande položené, tam prefukovalo, tak jej to uschlo :D