susicka ovocia

bozinka55

Tuto znacku maju v kazdom elektre, co som videla, ale teda ja napriklad rada v Planeu nakupujem, lebo maju dobre ceny a odo dnes maju, ze ti vratia 10% spat z nakupu, lebo chceme kupovat kavovar rodicom na chalupu, tak som striehla :)

hradelinka

Super, moc ti dakujem. Vyzera fajn ani nie moc velko a pritom ma dost tych priehradiek. Ty ju teda mas, ak som spravne pochopila a kupovala si ju kde prosim ta?

emminar

Pozri si tuto, je to SFD 3109BK :) Stoji kustik cez 70 euro, ale je velmi dobra. Prakticka a vies si nastavovat teplotu. Kadeco v nej mozes susit a je tam ventilator aby ten vzduch tak rovnomerne isiel, aby sa na kazdom tom plate dobre susilo.

hradelinka

Vies co, myslela som tak nejak oklo 5é max 70 € , ze by to mohlo byt akurat. Hej hej myslela som watty, lebo v tomti poviem pravdu, ze sa nevyznam kolko by malo byt tak akurat

darrianna

Aká silná? Akože koľko má W? Či ako?
A keď píšeš, že nechceš nejako drahú, tak do akej sumy akože??

hradelinka

Ahoooj kamilla. Aj si si uz nejaku pozerala, tiez by sme si chceli nejaku zadovazit, len pohravame sa s myslienkou aku velku, aka by mala byt silna a poviem aj tak, ze by som bola rada, ak by nebola aj nejak moc draha

miacha

KAMILLA

To môžeš byť rada, že budete mať svoje a vieš to aj takto zúžitkovať, to súhlasím je to dobrý nápad, keď si pozri, že ako je dobré to sušiť na akej teplote, aké kusy a tak :)

kamilla

veď práve kvôli takým veciam by som ju chcela ako sú také zeleninové lupienky ale aj zmes do polievky alebo do šalátov. pomaly sa začne pestovať a koľko krát to proste nestíhame jesť, tak ma napadlo tú zeleninu spracovať aj takto

Darinik

čokoľvek do toho dáš, to usušíš, ale teda ako chutí taká sušená zelenina to si neviem ani predstaviť, aj keď v obchode som už videla rôzne také akoby sušené zeleninové čipsy, ale doma mi ešte nenapadlo si to robiť, ale to môže byť dobrý nápad :)