susicka ovocia

remcike

Toho je viacej, čo by tam ísť nemalo, zväčša to býva na riadoch aj uvedené v tých symboloch. Ako aj, že čo môže nemôže ísť do mikrovlnky. Do myčky viem, že drevené riadky, dosky nemôžu ísť, to ich poškodí tá vysoká teplota a para.

basatop

Ved klasika je taka 45ka, co sa tyka toho, ze uzsia. Ja velke veci nedavam nejako, ani plechy ani nic take. Proste su veci, ktore bezne si umyvam v rukach a ani by som to nemenila. Lebo su veci, co proste do mycky nepatria.

kamilla

basatop no my sme museli kupovať takú menšiu umývačku, aby sa nám vošla do kuchyne, tak ako sme ju mali rozplánovanú. akože pomestí sa tam toho dosť, len takéto veľké veci tam nedávam, lebo to zaberie veľa fakt miesta.

denanusa

Ja zase keď niečo kupujem tak sa snažím tak aby bola aj cena dobrá, ale aj kvalita, ale je fakt, že niektoré veci by proste nemali vôbec ísť do umývačky riadu a tým sa riadim. Mám sušičku Sencor a teda tie pláty umývam ručne. Predsa len to čo mám ja je to plast a nechcem aby sa to poškodilo.

basatop

Kamilla to mas potom nejaku malu, ale tak ja tiez dobre rozmyslam, co do nej dam aby som nejako to neznehodnotila. Predsa len nie su tie veci co si do kuchyne kupujem najlacnejsie :)

Wendy000

Raz som takto dala to pretlacatko na cesnak do umyvacky a totalne sa znehodnotilo, takze uz si davam pozor na to, co tam supnem. Je to sikovne, je to pomoc, ale niekedy sa to nevyplaca.

janilka

petrina toto vsetko, aspon teda ja co sa tyka spotrebicov, tak kusky nedavam do mycky, ani napriklad misu z robota, ani noze z mixeru ani nic take, osobne som pokojnejsia, ked si to rucne umyjem a to plati aj pri tejto susicke ;)