susicka ovocia

monchitta

vydrzi pokial sa nepoje, cize u nas moc dlho nie :D skladovat ho mas najlepsie v nejakej uplne uzavretej nadobe, aby sa tam nedostalo vlhko, lebo potom mas hned po susenom ovoci. vyuzit sa da, ale uz to nie je ono. co by bola skoda, ked uz sa to tak dlho susilo.

vandula

keď o tom tak píšeš, tak ako dlho potom vydrží napríklad také sušené ovocie? treba ho nejak špeciálne skladovať?

janilka

no vam poviem, ze odkedy sme si kupili susicku na ovocie, tak vsetko mozne tam davam, proste co viem, ze doma nemame sancu nejako zuzitkovat cerstve, tak hned to dam ususit :)

Darinik

ale myslím, že také netreba, veď dnes na internete je toľko možností, toľko receptov aj všetkého, dokonca aj to, čo na akej teplote sušiť, čo ako využiť, to je proste dnes tak, máme veľký svet možností :)

jahnienka

k takymto spotrebicom by normalne okrem manualu normalne pribalovat aj taku kucharku :) ale to bude o cviku a ked bude skusat, tak na to podla mna velmi rychlo pride

petra_peta

Dozaista bude vedieť, veď to nie je nejaká veda, väčšina sušičiek majú také ovládanie, čo zvládne každý.
Nastavíš len teplotu a pustíš a vybavená vec. Akurát ide o to, že odkontrolovať aká tá teplota je vhodná pre danú potravinu.

brohienka

Ja tiez uz dlhsie zvazujem, ze by som mamine kupila taku susicku, lebo celkovo miluje ovocie, nevie bez toho byt. No len sa obavam, ci to bude vediet realne aj pouzivat. Este je tu ale moznost, ze by som si ju potom vzala ja :D

vrvra

darinik ahoj
tá moja má od 35°C do 80°C, ale to je rôzne, niektoré sú do 75, to si pozri, ale väčšina začína tak na tých 35tich :)
To prídeš na to, čo je vhodné, že bylinky na akej teplote, aké ovocie na akej a všetko a k mnohým sušičkám aj v manuáli nájdeš toto info.

emminar

Sranda ako kadejako sa to uz da vyuzit ta susicka, to by bola skoda nevyskusat taketo mlsnotky, ked mame moznosti :)