susicka ovocia

zuzatka

asi skor nie, vsak nie vsetko sa susi na rovnakej teplote a rovnako dlho. este aby sa aj tie vone nejak nedomiesali.

frajtinka

teraz pomaly zase zacina taka ta prava sezona na susenie. co som videla tolko fotiek hribov za posledne dni, tak to davno nie. aj jablcka budu zriet, slivky, no kadeco teraz. robite aj tak, ze susite napriklad ze dva druhy ovocia naraz? moze sa to tak?

budkira

ale tak zas to nie je vec, ktoru budes asi pouzivat denno denne. takze by som sa nad tym nejak netrapila, isto to nebude nic horibilne a tym ze spotrebujes, to co mas doma a nachystas si napriklad to susene ovocie na horise casy, co to aj tak usetris

Slanienka

Hmm ale tak to je fajn, aspon hned od zaciatku vies co a asko a to nevravim o tom, ze ta kolko krat nenapadne, co vsetko sa da takto ususit. Mna by zaujimala spotreba, ci taka vecicka nie je narocna na elektrinu

Darinik

manuál máš ku všetkému, Sencor má dokonca k sušičkám aj také, že potraviny aké na čom sušiť, ja keď som si kupovala sušičku tak na nej bola nálepka, čo na akej teplote :)

dandiena

Áno môže sa ti to stať...môžeš sušiť na zlej teplote a málo...takže treba si to kontrolovať, pozerať...tiež si aj vieš nájsť, že čo na akej teplote sušiť a koľko hodín aby to bolo tak ako má byť...

richsasa

samozrejme, ze je dobre v tme, to je tak idealne so vsetkym, ale teda su ludia, ktori to absolutne neriesia toto, ze co treba alebo netreba, ale pre mna je to dost zasadne, hlavne je ale aby to ovocie bolo dobre vysusene, aby vydrzalo ;)