susicka ovocia

patrici77

allie to by ti bola inak riadna nahoda :D to v takej situacii si osobne neviem celkom predstavit ani akoby som ja sama na to reagovala :D :D

Allie1

Deanusa len aby sa nestalo, že on kúpi to isté, keď hovoríš, že debata o sušičke utíchla. Vieš, že náročky o tom nehovorí, aby to bolo prekvapenie :D

denanusa

Lizatko skús pozrieť Sencor, tie pozerám ja, mám dve také, čo sa mi pozdávajú. Veď ale budem musieť to už teraz vybrať, najneskôr cez víkend, aby som teda ju stihla zabaliť, aby som ju mužovi mohla dať pod vetvičku. To nebude čakať. Bavili sme sa o tom, že sušičku chceme, ale teda nejako to teraz utíchlo :D

lizatko0

Denanusa a aku si si vybrala? Lebo ja som to pozerala zatial len tak zbezne a neviem sa nejak rozhodnut, ze ktora je v com lepsia. Vyzeraju dost podobne, takze ani na toto sa neda nejak spolahnut pri vybere :D

nikma

mantika sipky su super, to mam rada takyto caj original z nich, je to velmi zdrave. ale to musela asi aj celkom dlho susit, nie?

denanusa

Lizatko, čo som pozerala ceny sú rôzne. Okolo stovky sú už také lepšie, kvalitnejšie, pri ktorých si vieš teplotu nastaviť a vieš tam sušiť ozaj kadečo.
Dokupovať neviem či sa to dá, ale tú čo mám ja vybratú, tak tá má viacero poschodí a teda myslím, že nám to úplne bude stačiť.

remcike

Baby a reálne aj tie sušičky využívate? Nie je to tak, že proste nadšenie z novej veci a keď nadšenie pominie, tak sušička len stojí niekde v špajzi zaprataná, aby nezaberala miesto?

lizatko0

Richsasa a kolko si za nu dala? Normalne sa da nastavovat na nej teplota? To je taka ta co ma poschodia? Daju sa aj dokupovat? Sorry za tolko otazok :D

mantika

nikma asi ani nie o tom aka susicka, ale ako sa pouziva, aka teplota sa nastavi a tak podobne a tiez aj doba susenia :)
a napriklad tento rok kamaratka susila v susicke aj sipky, z ktorych si teraz varia cajik :)

nikma

darinik vies co, podla mna nie, lebo mamina doma susi jablka a nie su proste take chrumkave ako tieto, co som kupila. tak reku v tom bude asi nejak rozdiel, aka sa pouziva susicka. akoze ano, nastavis si teplotu, ale asi to nebude len v tomto.