susicka ovocia

dasulienka98

tuto sme aj my pozerali, ale nakoniec sme ju nevzali a radsej sme kupili concept. akoze neviem, ze ci je skutocne nejak lepsia, ale parametrami tak vychadzala, porovnat to neviem inak.

vandula

ale to práveže podľa by aj tak ľudia rovnako doma sušili. však to úplne inak chutí, keď si to človek sám spraví. to mi len napadlo skrz to, že musia byť dosť dlho zapnuté, ale asi tam nie je taký výkon, keď to len pomaličky hreje na nízkej teplote.

monchitta

denanusa tak co si budeme hovorit, sme zeny a zalezi nam aj na tom, aby dokonca aj tie spotrebice nejak vyzerali, neda sa nic robit :D

basatop

Vandula to si ale vies pozriet nie, ked ju kupujes aby si mala prehlad, ale myslim si, ze nie, ved to by potom vela ludi radsej susene kupovalo a nerobilo si to doma.
A teda doma ususene to je o inom, to aj lepsie chuti :)

denanusa

Lizatko áno obe som tej značky, aj som napokon kúpila. Lebo iné mi nepadli do oka, mne to musí sadnúť aj z pohľadu ceny, aj veľkosti, aj nejakého toho dizajnu. Aj keď ten nie je podstatný, ale teda trošku mu prikladám dôležitosť :D

denanusa

Allie tak nechcem mu krivdiť nejako alebo čo, ale doposiaľ si niečo také k srdce nevzal žeby niečo také sám kúpil len na základe toho, že sme sa o niečom bavili, zakaždým som ja ten inciátor, takže nebudem naivná :D

vandula

nežerú tie sušičky veľa elektriny? lebo viem, že niektoré veci ako niektoré druhy ovocia napríklad, čo sú také šťavnatejšie treba aj dlhšie sušiť, napríklad asi aj tie šípky, čo ste tu spomínali. tak reku keď to je zapnuté aj niekoľko hodín...