susicka ovocia

lizatko0

To by som ani nekupovala taku susicku, kde sa neda nastavit teplota. Som si myslela, ze to maju uz vsetky tak. Lebo logicky nie vsetko sa bude pri rovnakej teplote susit.

Darinik

adeline ten zrovna nie, ale tak napríklad mäta alebo šalvia a takéto to môže ísť aj normálne do sušičky, len ono je veľmi podstatné zvoliť správnu teplotu, aby to čo sušíme bolo ozaj tip top ako má byť, preto treba vyberať sušičku s možnosťou nastaviteľnej teploty ;)

remcike

Kde sa ti ho podarilo zohnať? Ten nádchovník mám na mysli. Ja som už bola v niekoľkých kvetinárstvach sa na to pýtať a že vôbec nemávajú takto.

adellline

tak to zalezi aj od toho, ze kolko vody obsahuje to ovocie, zelenina alebo aj listy. neviem si napriklad predstavit taky ananas, ze ako dlho by sa musel susit, aby bol ozaj tak poriadne spraveny. ono sa to nezda, ale aj v tych kvetoch je dost vody. doma mam napriklad nadchovnik a ten sa ani nejak neodporuca davat do susicky, lebo listy obsahuju velke mnozstvo vody. takze ked z tohto robit cajik, tak priamo z cerstvych listov.

olejina

nie, nemusi ist cely den, ale fakt je to len o tom, ze proste na ake hrube ich nakrajas, moja mamka ta aj marhule v lete susila, dokonca v zime aj pomarance ale napriklad teraz aj som jahody kupila, ale sme ich nezjedli, tak som ich nakrajala a dala do susicky :)

kamilla

ja som bola prekvapená, že ako dlho sa mi sušili bylinky. som si myslela, že však to sú len také lístky a malé kvietky, že to bude šup šup hotové. ale akože aj toto trvalo pár hodín. jabĺčka som zatiaľ nerobila, ale chcem aj to vyskúšať, len sa obávam toho, že to pôjde aj celý deň.

darrianna

Lentilka ono veľmi záleží na ako hrubo ich krájaš. My máme radi, keď sú to také čipsíky, takže to je rýchlo urobené, usušené.
Ale tak čím hrubšie tak tým dlhšie, ale tak to je viac ako jasné si myslím. Ale som jej veľmi rada. Lebo je ako si aj napísala super spratná.

suchanka

Elizza podľa čoho si vyrátavala pomer cena kvalita? Ja z toho neviem nič vyčítať, z tej fotky. A nevieš ani aký pomer cena kvalita je pri tej druhej značke.
Mne sa páči na tom Sencore, že to je taká menšia tá susička. U nás nie je moc miesta na rozdávanie doma, takže by som napríklad aj z takéhoto dôvodu túto uprednostnila.

elizza

Dasulienka a to z akeho dovodu? Predsa len pomer ceny a kvality podla mna pri tej znacke, co ona nizsie davala fotku je lepsi. Kolko stala ta vasa?