susicka ovocia

Darinik

nikma veď toto závisí predsa od toho ako sa usušila, že či sa presušia do chrumkava, alebo či má človek radšej také mäkkšie, to je proste individuálne, to je potom úplne jedno ako si to urobí :)

richsasa

lizatko teraz som akurat objednavala od Sencoru susicku pre svokrovcov :)
ti maju radi susene jablka a kupuju si ich v obchode a pride mi to zbytocne, kedze jablk v pivnici je ajajaj a staci susicka a vedia si to bez problemov urobit aj doma a este aj usetria :)

lizatko0

Patrici77 to je mi jasne, ze nejak sa k tomu budem vediet dopatrat. Len som chcela, ze s tym nema niekto priamo uz skusenost :)

suchanka

Asi by som pri výbere dala bacha aj na to, že čo tam budú prevažne sušiť a aby sa dala nastaviť teplota, ak to budú na viacero vecí využívať.

zaricitka

suchanka neskusala som, lebo susicku nemame, ale teraz akurat s muzom sa zamyslame nad tym, ze co by sme kupili svokrovcom a ti su prave na taketo veci, tak susicka mi prisla ako super napad, len najst taku aby bola aj cenovo fajn ale aj kvalitou aby to bolo win win

nikma

marculienka55 tie jablcka mas take chrumkave ci len take obycajne, ked sa ususia? raz som si kupila v potravinach susene jablka a tie boli tak super chutovo a chrumkali az tak, ako cipsy napriklad.

suchanka

Skúšali ste doma robiť v sušičke aj vegetu? Akože myslím, že zeleninu nasušiť na to. Neviem, aký je tam postup, preto reku, či ste toto robilo. Že či rovno treba tak nadrobno tú zeleninu nastrúhať, alebo stačia väčšie kusy a potom sa to nejak zomelie.

patrici77

lizatko ono pri niektorych aspon teda, co som pozerala, zistovala si, tak zakazdym si mala bud priamo pri ovladani, ze stupne, co na akej teplote moze sa susit alebo potom v navode na pouzivanie by si mala tieto informacie bez akychkolvek problemov najst

lizatko0

Bozinka taku by som doma ani nechcela, co sa neda nejak nastavit. Ze vlastne len zapnes jeden gombik a ide. A to maso sa pri akej teplote susi a ako dlho, to nevies? To musi aj trvat uz celkom dlho si myslim.

marculienka55

anitka tak jasne ze je to ine ked si to doma urobis ja napriklad aj susene jablka tie proste v obchode nekupujem, mame pozemok kde mame jablone cize ked mame jablka tak krajame a susime a to je v zime po veceroch paradna mlsnotka :)