susicka ovocia

henkalic

kamoska byva v bytovke a ked zapinaju susicku, tak ju jej manzel zanesie do pivnice, ze nech sa to susi tam. aby neminali doma :D

Lentilka4

Toto je take odstrasujuce inak pre mna. To ze musi ist ta susicka dlho proste, kym sa to poriadne presusi, kedze vacsina potravin sa susi na nizkych teplotach. Ze ci nemaju tie susicky nejaku velku spotrebu. Lebo je akoze fajn, ze si budeme robit domace ovocie a tak dalej, ale ci to stoji za to navysenie elektriny.

bozinka55

pozeraj aby sa teplota dala nastavit, aby bola prakticka, zalezi co chces susit, aka velkost by ti sedela a tiez teda kolko elektriky spotrebuje, lebo teda susenie trva, cize bude musiet ist aj niekolko hodin pri niektorych potravinach :)

Lentilka4

Pozerala som tie Wartman a to su riadne susicky teda. To si neviem predstavit ani, ze kde by som taku doma mala. Aj ten Sencor som pozrela a to su zase take male sikovne, presne ako sa pise. Do domacnosti mi to pride lepsia volba.

zaricitka

martina ja mam susicku asi dva mesiace alebo tak nejako od Sencoru som si vybrala a teda je super, ono podla mna si treba pozriet ceny, parametre a porovnat si, co sa oplati, my sme chceli domov nieco, co bude hlavne prakticke a lahko ovladatelne :)

Wendy000

Podla mna na take domace susenie staci aj taka plastova. Myslim, ze tie ocelove maju vyuzitie niekde, kde sa tomu vo vacsom venuje.

martina88

kvalitne susicky su od wartmann, su ocelove, nie plast, ja mam moju od vitarian. sk, cenovo su vobec nie drahe, ked tak uz plast urcite nie podla mna

anitka30

remcike tak zalezi co samozrejme chces susit, bylinky s masom to nie, zalezi aj pri akej teplote, aby to vyhovovalo, ja ked sme nieco susili tak vacsinou len jedno, bud len jablka alebo hriby alebo bylinky, nekombinovala som to nejako, aj ked bylinky som tak, ze aj matu, aj zihlavu, to som proste naraz :)

remcike

To mate taku mensiu ci vacsiu? Reku kolko toho vies na jeden raz do nej vmestit a ususit. A daju sa aj rozlicne veci kombinovat pri tom suseni? Ze das naraz akoze viacere druhy susit.