susicka ovocia

dandiena

To je na tebe ako to chceš...do sušičky je jedno ako to dáš...ja veľakrát len odšťavím a potom tak to dám, celú tú polku sušiť...lebo tam ten vzduch prúdi dobre...tam to preschne...

frajtinka

dandiena a ten citron, tu koru struhas ci nejake vacsie kusy davas susit? a len tak na tie "platy" to ukladas ci tam davas papier na pecenie alebo nieco ine?

dandiena

To potom už tak nepreschne...niekedy dostávam od kamarátky pár domácich citrónov a z tých som si kôru aj ja dávala sušiť a potom som si to odkladala a používala do koláčov...ale tiež sa mi veľakrát stalo, že to nebolo dosť dobre preschnuté a to splesnelo a šlo do koša...

basatop

Hlavne ja napriklad som si jeden rok robila ozdoby na Vianoce doma, chcela som susene pomarance, ze si povesiame a tak, kedze som to susila len tak na radiatore, lebo sme susicku este nemali, tak nepreschli poriadne a zacalo mi to plesniviet a vtedy som si povedala, ze tak toto neni cesta. A isli sme do susicky. A to teraz ked si dam susit pomarance alebo aj citronovu koru, to je sto a jedno!

Allie1

To dobre hovoríš, aj podľa veľkosti je dobré vyberať. Lebo zase keď niekto len sem tam využije tak, potom mu je veľká zbytočná a postačí aj taká tá malá. Tuším tu aj niekto spomínal, že takú kupoval.

richsasa

dobre je aj velkost pozerat, ale niekomu sa moze ozaj vacsia hodit ako mojim svokrovcom, lebo ti susia vo velkom aj hriby a aj jablka, maju to strasne radi a vlastne na zaklade toho sme im aj minuly rok kupovali, aby to nemuseli po radiatoroch susit a hriby zase na sietkach, lebo ich mnohokrat malo mali :D

modrizitka

lentilka len tie ceny su akoze dovidenia, nie ze by som osobne pozerala stale na ceny alebo tak, to nie, ale ked nieco taketo kupujem tak sa snazim dobry pomer ceny a kvality a to mne osobne oslovilo pri Sencore :)