susicka ovocia

suchanka

Denanusa a potom to krájaš či robíš aj také tie roličky z toho, čo sa dajú aj kúpiť? No mňam, jahody a banán, to musí byť dobrá kombinácia. Ja plánujem slivky s jablkami skúsiť.

denanusa

Kamilla tohto názoru som aj ja, ale môjmu drahému to nejako vadilo, ten má rád ošúpané, ale je s tým raz toľko roboty, tak proste som s tým prestala, keď chce také, tak nech si ich pošúpa. U nás veru sušička, čo mám od Sencoru dostáva zabrať, ani som nečakala, že ju až tak budeme využívať, fakt na kadečo :D
Normálne len rozmixujem ovocie ktoré chcem, buď jahody s banánom alebo čokoľvek iné a natriem to na papier na pečenie a dám do sušičky. To je celá veda. Nič viac :)

suchanka

Denanusa keď robíš tie ovocné kože, tak tam je aký postup? Len sa ovocie rozmixuje, rozotrie na papier a dá sa sušiť? Či ešte niečo pridávaš do tej zmesy?

denanusa

Vandula nájde, ja mám a teda všetko, čo sa dá do nej dávame sušiť a nie je lepšia sladkosť ako ovocné kože alebo sušené jabĺčka, ale tie dávam momentálne aj so šupkou, kedysi som ich aj šupala, ale teraz už nie a mám pocit, že chutia ešte lepšie :)

vandula

keď už je tá susička doma, aj keby bola kupovaná kvôli bylinkám, tak si myslím, že nájde isto aj širšie využitie.

marrae

Nikma tak treba pozerat ake su tie velke dierky na tych platoch, niektore maju vacsie medzierky, niektore mensie, treba pozriet ked budes susicku vyberat, ze co by ti bolo najlepsie, ak to chces teda primarne kvoli bylinkam.

nikma

tak to potom aj pri suseni byliniek sa moze pouzit ten papier na pecenie, nie? lebo tie maju tiez tie kvietky take drobne niektore.

frajtinka

dandiena no ved to ano, toho sa nebojim, ze by to nepresusilo. len ze ci to nepopada cez tie medzierky, ak je to take drobnejsie. ked spominas to odstavovanie, tak na to mas tiez nejaky robot alebo len tak rucne zvyknes?