Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)

Príspevok v téme: Muži v pančuchovych nohaviciach (silonkách)
Bojazlivec

Ahojte všetci. Som chlap a rád by som sa opýtal ako vnímate pohľad na silonky. Ak sa jedná o ženy v silonkách/pančuškách, určite sa nájde nie jeden muž, ktorý by takémuto pohladu na ženu v pančuškách/silonkách odolal. Sám to viem lebo sa mi to na ženách veľmi páči. Prichádza však zima, ale aj doba sa mení a mňa by zaujímalo aký názor máte na to, že tak ako aj ženy by muži mohli nosiť silonky/pančušky. Určite nie z dôvodu, že by mali byť inak orientovaní alebo pre mnohých ľudí divní. Sám to poznám keďže som chlap. No aj my muži máme niekedy potrebu vziať si niečo teple a zároveň pohodlné na seba. Nevravím, že majú muži na nohy brat nejaké tenké silonky, ktoré by pôsobili skôr komicky alebo až urážajúco, priam choro. Skôr mám na mysli nejaké pančuchové nohavice čiernej farby a hrubšie, čiže nejakých 40DEN a vyššie. Veľmi by ma zaujímal váš názor ako také niečo vnímate. Ide o to že pre mnohých sú ľudia, ktorý "nedodržujú bonton" divní alebo homosexuáli, transvestiti a podobne. Ja som však heterosexuál a mám skvelú priateľku s ktorou sme už dlhu dobu. Moja otázka teda znie, ako by ste vnímali mužov v pancuskach na verejnosti. Či už by ich mali viditeľne alebo nie až tak viditeľne na verejnosti. Aké máte námietky alebo naopak odporúčania. Mne osobne sa tento nápad veľmi pozdáva. Teraz by som však vedel veľmi rád váš názor na danú problematiku.

Erinko

K tej sagano-fobii - asi by malo ísť skôr o sagano-fíliu ...
Ovšem priliehavé cyklistické ubory tu boli už vtedy ked Peter behal v plienkach
No ja nikomu nevnucujem nejaké prejavy antipatie podla toho , čo si dotyčný/dotyčná oblieka . Je to každého osobná vec .
.

Erinko

K tej sagano-fobii - asi by malo ísť skôr o sagano-fíliu ...
Ovšem priliehavé cyklistické ubory tu boli už vtedy ked Peter behal v plienkach
No ja nikomu nevnucujem nejaké prejavy antipatie podla toho , čo si dotyčný/dotyčná oblieka . Je to každého osobná vec .
.

Bella275

Fatalia: úplne s Vami súhlasím. Ja nohavice temer vôbec nenosím, čiže dennodenne som v sukni, či šatách a silonky temer každý deň. Neviem si predstaviť že by muži nosili silonky.Ako neodsudzujem to, ak to ich polovičkám nevadí, je to ich vec. V rámci tejto diskusie mi nedá podotknúť, čo je oveľa horšie, že som videla pár inzerátov, kde ženy ponúkajú takéto veci na predaj, samozrejme nosené. Som myslela, že sa mi sníva. Zárobok to možno že je ale predstava, že sa nad nimi ukája cudzí muž, prípadne aj žena mi príde dosť divné. Aj ke%d svoje nohy si myslím, že mám absolútne dokonalé ale toto by som asi nespravila, že by som niekomu predala,aj´keby som na chleba nemala.

Fatalia

A ti Sagano fobovia s oholenymi nohami, obtiahnutymi gulami v cyklistickych nohaviciach.... Nie, Nie a este raz Nie Sory.

Fatalia

Aj moj muz ma dlhe vlasy, ale je to sexi chlap a nenosil by zenske veci. Tenke silonky povazujem za vysostne zensku zalezitost, nehovoriac o tom ze mnohe zeny nosia silonky ani nie tak z praktickych dovodov, ale hlavne aby mali vizualne krajsie nohy a proste aby vas pritahovali.
V opacnej situacii si to predstavujem tak, ze napr. ides prvy krat vyzliect nejaku zenu a ona bude mat miesto zenskych nohaviciek muzske boxerky.
Ano aj tu sa da namietat, ved aj ja sama som napr. obcas nosila na spanie chlapske trenky, na internate, bolo to pohodlne....nehovorim, ze musi ist hned o nejaku uchylku, ale mam pocit, ze uz sa prilis stieraju rozdiely medzi muzmi a zenami, pohlad na to, co je zdrave a co uz trocha na hrane, naozaj, ako bolo nizsie napisane, aj moj otec by si este tukal na celo, keby mu mama ponukla zenske pancusky na nosenie a som za to rada.
Tie ostatne veci co popisujes, nausnice a tak. sa mi tiez nepacia na chlapoch a co mam s tym ako robit....ked sa mi to raz nepaci tak nepaci a urcite nie som jedina.
Aj vy muzi casto hovorite ze na zenach sa vam nepacia velmi tetovania, kratke vlasy a tak podobne...

Erinko

Nie je učelom môjho príspevku tu obhajovať silonky pod nohavicami . Je to každého osobná vec. Iba na margo tej prudernosti , čo ti pripadá strašné . Za socíku , kto nosil dlhšie vlasy a nebodaj ak si muž vlasy zopol do copu , tak bol pokladaný za člena hnutia hippies . Škóti nosia na slávnostné príležitosti skilt - mužsu sukňu . Je toto úchylné ??? Stretávam tisíce mužov s náušnicami v uchu . Ktorý pirát ju v stredoveku nemal ??? Stretávam stovky cyklistov či iných športovcov ktorí používajú šatky . Nielen na hlave ale aj okolo krku ... Ďalšia téma , šperky a prívesky ... Je toto všetko úchylné ? Mimochodom - silonky pre mužov nie sú výmyslom slovenských mužov . Už za socíku sa dali kupiť v Nemecku a to dokonca východnom , krepsilonové pančucháče pre mužov ... A čo potom odevy klerikov ???

Fatalia

Ja to tiez nechapem a prosim neurazte sa vy co to nosite, ale taky chlap by sa mi asi hnusil..... ale asi sa uz ani necudujem, ked vsade vidim tolko zzenstilych chlapov....teraz si este predstavim, ze mozno maju pod nohavicami silonky, strasne. Ozajstny chlap je uz asi pomaly vymrety druh, proste sa nieco sexualne narusilo. A poukazovat na to, ze v minulosti silonky muzi nosili, nuz ano ale aj zeny nosili krinoliny, snurovacky, dlhe nariasene saty, to proste bola ina doba a nema vyznam sa na to odvolavat.

Xxl3

No nosit samodrziace silonky vam pripada akoze normalne? Nas oco nosil spodky, hrube podkolienky ked mu bola zima.Keby mu mama doniesala samodrziace silonky asi by ju poslal niekam a tuksl si na celo.Neviem si predstavit, ze prvu noc s frajerom si chlap stiahne gate a tam podvazkove silonkyTo by bol instantny rozchod..To uz radsej bavlnene pancuchy ked vam je zima.Maju aj vacsie cisla? Neviem.Ale tie silonky mi to normalne nepripada, tiez ked muz nosi tangace, lakuje si nechty, alebo kupuje vibracne pomocky dozadu To musi byt buzik jak vysity.Alebo celkovo ked sa chlap prezlieka za zenu chce sa mi vracat.Ked sa zena muzsky oblieka neni to sice pekne ale viac znesitelne ako chlap v zenskom obleceni.To musi byt cvok podla mna

Tirokak

Nika TT:
pred rokom v auguste som napisal svoj prvy prispevok o mojom noseni pancusiek. Ano nosim ich nielen v zime. Ale od jesene do jari. V jeseni a v jari nosim klasicky damske 20 DEN telovej farby. A v zime tiez telove damske od 60 DEN. Pred dvoma rokmi som na internete objavil obchod kde sa dali objednat aj pre dospelych vrubkovane pancusky, ktore sme nosili ako deti. Pisal som o nich minuly rok tiez. Ako spominam v uvode mojho prispevku, ked som na tejto stranke zverejnil moj prvy prispevok.

Nika TT

Napíš mi na e-mail ak chceš vedieť také podrobnosti nech tu neotravujeme ľudí, ktorých to nezaujíma alebo napíš adresu a napíšem ti ja.