Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

Maruska7

velmi dobre si to slivca napisala.. je to smutne ale je to ozaj tak!.. v sukromnej ambulancii je vsetko lepsie a aj celkovo doktor a sestricky sa k vam chovaju milsie a lepsie.. mala som moznost chodit aj ku statnemu gynekologovi a teraz mam sukromneho a je to sto a jedno.. neda sa to ani porovnat!...

slivca

-limovienka- ale vies, je rozdiel statny doktor a sukromny doktor. statny je jasne, ze si nezoberu zbytocne vela pacientov aby nemusel dlho vysetrovat. no sukromny, to je uz o niecom inom!!! to je uplne iny pristup, ma na vacsej urovni vybavenie ordinacie a zoberie aj viacej pacientok ako by povodne mal

Majjra

@sandri114k vsak jasne, ze by som si to vsimla a myslim, ze by mi o tom aj sestra povedala lebo ona chodi o mesiac skor ako ja na preventivky..no teraz aspon mozem machrovat, ze to viem prva:-D:-D

Rybieta10

sandri114k - majú tam aj fotky? Tak tie si idem hneď pozrieť. Nevedela som o nich, lebo nikdy tam on žiadne fotky nedával. Super, vďaka za info:-);-)

limovienka

sandra no kazdy jeden mi zatial povedal, ze uz maju plno a ze nove pacientky neberu:-( ale nechapem, ako to moze byt, ked predsa k niekomu musim chodit a malo by byt tolko lekarov, no nie? jaaj, neviem co mam robit:-(

sandri114k

Majjra aha, tak preto si nevedela, že sa presťahoval. Ale veď keď by si sa išla objednať aj v tom novembri, tak by si si všimla, že sú presťahovaní. Majú to tam červeným napísané, aby si to ženy čo k nemu chodia všimli.
Rybieta10 áno, je to tak. Má to tam pekné, nemusíš sa ničoho báť. Pozri si na ich stránke fotky, tak majú ordináciu pofotenú. A prístroje? Tie má rovnaké.
Limovienka ako to, že ťa nikto nechce zobrať? Hm?

limovienka

baby som uz zufala! poradte mi nejakeho zenskeho lekara lebo ma uz porazi:-( uz hladam tyzden a nikto ma nechce zobrat:-(

Rybieta10

sandri114k - nie to som veru nepostrehla:-/:-/ Som sa išla spýtať, že kedy to stihol ale ako pozerám, tak tu písali že od februára je na novej adrese, je to tak? A ako to tam vyzerá? Má tam aj nejaké nové prístroje či všetky tie isté čo mal aj predtým? Boli ste niektorá tam už u neho na vyšetrení?

Majjra

@sandri114k som jeho pacientkou ale na preventivne prehliadky chodim az v nobembri a preto som ani nepozerala jeho stranku a dozvedela som sa o stahovani az tu...no sranda:-)..ale dobre ze to viem takto skor, lebo ja by som ho hladala asi na starej adrese:-D:-D..