Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

lubby

bibi a preco taky nazor?..co ti spravila, ked k nej nechces uz dalej chodit?...uz som do tejto temy babam pisala, ze mojim zenskym doktorom je Milly a je velmi dobry...co viem, tak este berie nove pacientky, tak by si mohla skusit..hm?...

51bibi51

pekný pondelkový deň prajem babule :) potrebovala by som tiež súrne poradiť nejakú gynekologickú ambulanciu, ktorá ešte berie nové pacientky. do tých čo som volala, už neberú nové pacientky a ja neviem, čo mám robiť :( k tej gynekologičke ku ktorej som chodila už v žiadnom prípade nechcem chodiť! to radšej budem bez tých vyšetrení!

Viki2-22

Ty si potom šťastný človek Heňuš, keď tak málo navštevuješ ženskú ordináciu! Už som si to všetko pozrela a som múdrejšia. Ďakujem:-)

Hena-Martinkova

@Viki2-22 = už dva roky k nemu chodím. Viem to podľa toho, lebo som bola u neho zatiaľ iba 2 krát, keďže našťastie ženské zdravotné problémy nemávam:-) Áno, nejaké poplatky sú. Nájdeš ich taktiež vypísané na stránke. Kukni si, nebudem ti to tu všetko vypisovať, to by bolo na dlho:-)

Viki2-22

Ďakujem ti bambi za stránku. Viem, mohla som si to hneď vygoogliť ale keďže som si tu písala s babami, tak som sa to ich spýtala a nemusela som nič hľadať:-) Uľahčila som si to:-):-)
Heňuš ty si jeho pacientkou? A ako dlho? Chcela by som zistiť či sú u neho nejaké povinné poplatky, keďže ide o súkromného doktora, hm? Videla som na stránke nejaké ale zaujíma ma ešte preventívna prehliadka a také návštevy, keď má žena nejaké zdravotné problémy. Vtedy sa platí alebo to je vyšetrenie bez poplatku?

dinda12

viki jasné, že je taký doktor v Bratislave;-)...veď on je dosť známi doktor kvôli tomu, že to je veľký odborník a milý človek!...vidím, že ti tu už aj iní ľudia odpísali, takže si si už asi pozisťovala informácie, že?...no ak by si niečo ešte potrebovala zistiť, tak sa môžeš na mňa obrátiť..čosi o jeho službách viem, keďže som jeho pacientkou bola:-)...

Hena-Martinkova

@Viki2-22 = bambi ti dobre odpísala. Taký doktor je v Bratislave a ja som aj jeho pacientkou. Tak ak by si potrebovala zistiť aj nejaké informácie, ktoré nenájdeš na ich webe, tak sa kľudne ozvi a pýtaj sa. Rada ti poradím :-) ;-)

Viki2-22

Dinda počula som to o doktorovi Milly, či ako sa to presne píše. Je taký v Bratislave? Vieš o ňom niečo? Bola by som rada, keby si mi poradila!:-)