Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

Suzanell

Franti vôbec nemáš začo, rada som ti poradila a dúfam, že osobná návšteva v ich ordinácií dopadne dobre;-) Potom daj info, čo si vybavila, ok?

franti799

suzanel a julisa - dakujem vam obidvom za odpovede..pomohli ste mi..pojdem tam a ostatne uz osobne vybavim na mieste..este rad vdaka!:-)

julisa12

tym padom ta zoberie urcite..lebo pacientky, ktore uz neplanuju tehotenstvo berie v pohode..toho sa bat nemusis..uz treba len vybavit prestup od povodneho doktora k doktorovi Millymu a mas to..

Suzanell

Franti mala by si tak väčšiu šancu, že ťa zoberie za svoju pacientku keďže tehotné už nechce brať a myslím, že aj také baby čo ešte len chcú mať deti by nezobral. Ale všetko závisí od toho ako sa dohodnete. Mňa zobral úplne bez problémov. Treba tam len zájsť a spýtať sa.

franti799

julisa ja uz dve deticky mam a viacej ani neplanujem mat..takze mi vobec nevadi, ze nie je porodnik..tym padom mam vacsiu sancu, ze by ma zobral, nie?

julisa12

viem ti poradit..ved ako som uz aj pisala, tak ja chodim do Ruzinova ku gynekologovi..len este sa ta spytam, potrebujes aby bol aj porodnik?..ci uz mas deti a viacej ich neplanujes?..lebo ten moj doktor uz tehulky neberie:-/

franti799

julisa mne by vyhovovalo, keby som nasla dobreho gynekologa v Ruzinove..byvam tam uz polroka ale zatial mam stale gynekologa v mojom rodnom meste (v Martine)..vedela by si mi teda nejakeho poradit?

julisa12

ahoj...a v ktorej casti Bratislavy byvas?...ci ti je jedno, kde bude mat gynekolog ambulanciu?...ja chodim uz dlhsie roky k jednemu, ktory ma v Ruzinove ambulanciu a velmi sa mi tam paci...aj doktor aj sestricky su mile, ochotne, s ludskym pristupom...ceny su taktiez v pohode...ak mas zaujem o viacej informacii, kludne sa pytaj...rada ti odpoviem...