Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

Viki2-22

To by bolo inak super, keby tak všetko fungovalo! Hneď by bolo všetko jednoduchšie ale o tom môžme len snívať! Takže môžu mať zmluvu aj so všetkými poisťovňami? Dobré vedieť! Táto informácia ma potešila:-) Bývam v Trnave a tam chodím k normálnemu štátnemu gynekológovi ale chceme sa so snúbencom presťahovať do Bratislavy a preto zisťujem akí sú tam doktori. O jednom súkromnom som veľmi veľa dobrého počula, lenže bojím sa, že on nebude mať zmluvy a všetko hradiť si nemôžem dovoliť:-/ Tak uvidím čo ešte bude:-/

netyla1

-vidíš ako rýchlo si sa dozvedela novú informáciu. keby všetko tak ľahko fungovalo, že? inak čo sa týka tých poisťovní, tak môže mať s koľkými chce, teda pokiaľ to tak ešte stále je, ale bolo to tak! myslím, že sa to nemenilo. ty bývaš priamo v Bratislave? máš asi iného gynekológa, keď si o tomto nevedela, čo?-

Viki2-22

Nevedela som, že keď má niekto neštátnu ambulanciu, tak môže mať aj zmluvy s poisťovňami. Toto je pre mňa novinka!:-O S koľkými poisťovňami môže mať zmluvu??

Viki2-22

Nevedela som, že keď má niekto neštátnu ambulanciu, tak môže mať aj zmluvy s poisťovňami. Toto je pre mňa novinka!:-O S koľkými poisťovňami môže mať zmluvu??

Maruska7

bludie on ma nestatnu gynekologicku ambulanciu ale ma zmluvy s poistovnami a preto sa nemusis bat, ze si vsetko budes musiet sama hradit.. niektore vysetrenia mu normalne preplaca poistovna!.. a co sa tyka miesta jeho ordinacie, tak som ti screenshotla presnu adresu (vid. foto)... a ospravedlnujem sa, ze az tak neskoro odpisujem:-/... prepac!

Maruska7

bludie aha, tak potom tomu uz chapem.. myslela som si, ze byvas priamo v Bratislave a preto mi bolo divne, ze ho nepoznas.. a este ked si sa takto len pristahovala, tak to mi je uz uplne jasne!.. v tom pripade by si mala vyskusat toho pana doktora Millyho.. on ma fakt dobry pristup k svojim pacientkam.. myslim, ze by sa ti mohol jeho pristup pozdavat aj po odbornej ale i po ludskej stranke..

bludie

maruska problém je asi v tom, že nebývam priamo v Bratislave ale v Dunajskej Lužnej pri Bratislave a preto mi ani to meno nič nehovorilo. ja momentálne nemám žiadného gynekológa, keďže som sa ešte nestihla k žiadnému prihlásiť. no tento mesiac to už budem musieť poriešiť a preto som sa aj pýtala na doktora, ktorý má taký super prístup. my sme sa len pred polrokom tam nasťahovali, vieš? predtým som žila v Žiline a tam som mala super ženského doktora. rada by som aj tu takého mala, tak snáď takého aj zoženiem a hlavné je, aby mal aj voľné.

duma

@robinka ano v podstate je to tak, ako si napisala! V pohodicke, kludne sa pytaj aj nadalej co ti nie je jasne. Rada poradim ak budem samozrejme vediet:-)