Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

sandri114k

Majjra od februára už ordinuje na tejto novej adrese. Takže v podstate už dva mesiace. Ty si jeho pacientka? Alebo len zo zvedavosti sa to pýtaš?

sandri114k

Rybieta10 no asi ti niečo veru ušlo:-D Neviem, či si postrehla, že pán doktor Milly sa presťahoval na novú adresu a ako sa presťahovali, tak dali aj nové fotky na ich web. Je tam pekne vidno, ako ich nová ambulancia vyzerá a je tam odfotený aj on a sestričky:-) Kukni si, budeš múdrejšia:-)

juraska

..lubby...sandri114k...ano, videla som aj fotky..no vyzera to tam vcelku fajn..a sa mi paci, ze sa tam odfotili aj sestricky aj samotny pan doktor..aspon aj zeny, ktore u neho v zivote neboli vedia, ako vyzera:-)..a lubby ja som za..ked tam pojdem, tak hned ti napisem aky som mala dojem..ale myslim si, ze jeho pristup bude taky isty ako aj v starej ambulancii..v tom sa hadam nic nezmenilo:-)

sandri114k

Juraska to som rada, že si tomu už uverila a že si si pozerala aj priamo ich stránku. Tým pádom si aj fotky videla, že? Čo hovoríš?

lubby

juraska, nie je zaco...zvedave sme viacere:-):-)...mohli by sme sa dohodnut, ze ta, ktora pojde prva tak potom hned sem napise, aky ma dojem z novej ambulancie...co vy na to baby, ktore chodite k doktorovi Millymu??

juraska

..lubby..sandri114k..dakujem vam baby, uz verim, ze sa fakt prestahoval na inu adresu..precitala som si to na ich stranke..som zvedava, ake to tam bude..uz nech je leto a idem na preventivku :-):-)