Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

Sofa

"addia" samozrejme mozes mi poslat spravu aj ked neviem, ci sa to tu da, no vyskusaj. ano, ja pochadzam priamo z Bratislavy.

addia

Sofa rada by som ti to napísala ale nechcem takto verejne:-( Môžem ti poslať súkromnú správu, ok? Nechcem nikoho očierňovať a preto nechcem zverejňovať meno! No ak vieš o nejakom dobrom doktorovi, budem rada ak mi to napíšeš. Ty pochádzaš priamo z Bratislavy?

addia

Mohla by som poprosiť aj ja o radu? Po poslednej preventívnej prehliadke u môjho ženského doktora som si povedala, že ho musím zmeniť!! Jeho prístup je strašný! Poraďte mi niekoho, kto berie ešte nové pacientky a najlepšie by bolo v časti Ružinov, vďaka!

jasmin27555

erila ďakujem ti veľmi pekne, si zlatá a to iste prajem i ja Tebe. A tak isto som rada, že som si s tebou mohla popísať a hlavne, že si mi dobre poradila doktora!

Erila

Jasmin presne tak, ako si napísala. So všetkým s tebou súhlasím! ;-) A prajem aj ja tebe veľa zdravia a hlavne dobrých návštev u doktora Millyho a hlavne vždy dobré výsledy :-) Som rada, že som si tu s tebou mohla chvíľku popísmenkovať :-)

Suzanell

Franti a zdá sa ti, že sem chodím častejšie ako ty? Mne sa nezdá:-D:-D Áno, mala si? Fú tak to nie je príjemné, to ti verím. Ale držím palce, aby si ich mala dobre! Treba v to veriť a myslieť pozitívne!

jasmin27555

erila každá žena si zaslúži dobrého doktora, ktorý sa správa milo a je dobrý odborník a tak vie podchytiť aj začiatočné problémy. dobre si sa rozhodla, prajem veľa zdravia a spokojných návštev u neho;-)

Erila

Jasmin mala si pravdu. Fakt veľa ich tam bolo a ako som si všímala, tak doktor Milly mal skoro všetky len pozitívne:-) Potešilo ma to a presvedčilo o tom, že k nemu prestúpim. Zaslúžim si už aj ja dobrého doktora!

franti799

suzanel - tak to som rada, ze to beries uplne v pohode..lebo ja sem fakt chodim len obcas ked ma to napadne a ked mam na to cas..nebojim sa, viem, ze to bude dobre..obavam sa len trochu vysledkov lebo kedysi som mala cysty :-/