Gynekologicka a dermatologicka ambulancia v BA

lubby

juraska, ze to maju na stranke napisane..tam ze si to citala, lebo v marci ide na preventivnu prehliadku a potrebovala si zajednat termin..a ked si natukala ich web, tak hned na prvej strane to bolo napisane..ved kukni, este to tam jednoznacne budu mat..

juraska

..lubby..to fakt sa prestahoval?..ani neviem o tom a to som jeho dlhorocna pacientka..ona to z kade vedela?..bola som u neho naposledy minuly rok v lete a vtedy este nic take nespominali, ze by sa mali stahovat..

lubby

vidim, ze ste tu niektore pisali, ze chodite k doktorovi millymu..vedeli ste, ze sa uz prestahoval na bajkalsku - na novu adresu?..mne to vcera kamaratka spominala a ostala som uplne prekvapena, kedze som ani nevedela, ze nieco take planuje...bola tam niektora z vas uz?..je to tam take pekne ako v tej starej ambulancii?

Sofa

"addia" vies co, mam ist k nemu na preventivnu prehliadku vo februari tak som ho spytam, ci este berie nove pacientky, dobre? dam ti potom hned vediet.

addia

Sofa aspoň nie som sama, čo sa tu nevie až tak dobre pohybovať:-);-) Áno, ty chodíš k nemu? O ňom som už dosť veľa čítala a hlavne pozitívneho! Len som si myslela, že už neberie nové pacientky. Vieš mi to prosím nejako vyzistiť, či by ma ešte bol ochotný zobrať ak by som sa teda rozhodla pre neho?

jasmin27555

erila aj tebe prajem pekný život plný zdravia a ešte raz ďakujem za super odporúčanie na ženského lekára!:-)

Sofa

"addia" aj som si myslela, ze to nenajdes, lebo ani ja som to tu nevedela vypatrat:-/ v pohode, prezijem to:-D momentalne chodim uz druhy rok k panovi doktorovi Millymu, ktory ma uz v Ruzinove ordinaciu. predtym mal niekde inde, ale to som k nemu este nechodila, tak ani neviem kde ju mal.

addia

Sofa nezistila som ani ja, ako sa tu posielajú súkromné správy:-( Tak to nebudeš vedieť a možno aj lepšie! A ku komu chodíš k ženskému lekárovi? Aj ja chcem priamo v Bratislave mať nového gynekológa. Najlepšie v okolí Ružinova, keďže tam teraz momentálne bývam